Wyniki

  1. Wyniki 51. Rajdu Żubrów

51 RAJD ŻUBRÓW
ZAKOPANE – ZAKOPANE 20-21.10.2017
KLASYFIKACJA GENERALNA GRUPA 1 i 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
22 Maciej Steinhof                          Dawid Filipowicz Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 81,3 71,9 105,8 88,9 80,4 73,0 99,4 88,2 80,3 0,0 769,2 0 769,2 1
10 Zbigniew Baran                      Anna Adamek-Baran Audi S 3 1/3 0,89 94,1 85,1 117,9 99,3 99,4 84,8 117,1 96,7 97,7 0,0 794,0 0 794,0 2
21 Wojciech Kowalczyk                Michał Janas Mitsubishi Lancer EVO 8 2/3 1,00 82,7 77,1 111,8 91,2 84,9 75,5 104,1 89,1 85,8 0,0 802,2 0 802,2 3
23 Michał Kościuszko                Daniel Chwist Mercedes Benz E63S 2/3 1,00 84,7 81,2 114,5 90,3 84,8 76,6 105,4 88,7 83,8 0,0 810,0 0 810,0 4
33 Paweł Mildner                        Paweł Konik VW Golf R 2/3 1,00 85,4 83,0 108,4 89,4 83,6 77,5 106,6 90,3 86,8 0,0 811,0 0 811,0 5
6 Andrzej Postawka                  Stanisławe Postawka Ford Focus 1/3 0,87 97,7 96,9 126,6 83,1 104,2 92,0 126,3 106,1 100,5 0,0 812,1 0 812,1 6
12 Marek Karczewski                 Damian Witan Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,95 87,5 82,8 115,9 98,6 88,3 84,0 116,9 96,4 89,4 0,0 816,8 0 816,8 7
9 Ryszard Adamek                              Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,95 89,7 83,6 112,7 96,4 90,6 85,2 112,7 98,1 91,2 0,0 817,2 0 817,2 8
3 Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer  EVO 1/3 0,99 87,8 74,6 111,9 97,3 90,2 81,6 113,6 91,1 88,1 0,0 827,8 0 827,8 9
31 Marcin Golonka                       Rafał Kot Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 83,1 84,3 118,4 97,5 88,0 79,7 107,0 90,3 84,4 0,0 832,7 0 832,7 10
2 Mirosław Dudzik                                 Paweł Szykuła Mercedes AMG 1/3 0,99 92,8 77,1 115,5 97,7 92,8 78,8 115,8 96,7 90,8 0,0 849,4 0 849,4 11
25 Piotr Adamus                Katarzyna Adamus Renault Clio RS 2/3 1,00 94,4 83,7 111,5 96,7 89,5 80,9 107,1 96,2 91,9 0,0 851,9 0 851,9 12
30 Paweł Szymański                  Dariusz Waszkiewicz Mercedes 2/3 1,00 91,6 87,2 116,4 96,0 88,5 79,4 110,3 92,0 92,5 0,0 853,9 0 853,9 13
26 Marcin Bujak                                  Dominika Izbińska Mercedes Benz AMG A45 2/3 1,00 86,5 89,7 119,5 96,0 89,1 81,5 112,4 92,5 88,7 0,0 855,9 0 855,9 14
32 Rafał Kozub                          Krzysztof Satoła Subaru STI 2/3 1,00 92,2 88,1 116,3 95,5 89,3 81,0 112,6 93,4 90,7 0,0 859,1 0 859,1 15
15 Massimo Mangerini                   Giovanni Mattanza Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 94,8 84,6 114,5 101,2 89,4 89,7 112,3 97,5 95,3 0,0 861,7 0 861,7 16
4 Ryszard Gajoch                        Beata Mikoda Audi S3 1/3 0,97 102,3 85,9 116,2 101,6 96,8 84,3 114,3 96,4 96,6 0,0 867,6 0 867,6 17
36 Patryk Kotarba                         Konrad Kotarba BMW 323 TI E36 2/3 1,00 89,6 99,6 113,2 99,9 89,4 87,4 110,9 97,5 91,4 0,0 878,9 0 878,9 18
35 Bartłomiej Gruszczak          Jakub  Łapiński BMW 3 E46 Coupe 2/3 1,00 91,9 94,3 115,7 100,8 90,0 87,6 111,7 96,4 93,5 0,0 881,9 0 881,9 19
14 Wojciech Bek                                         Włodzimierz Cierliński Porsche                         911 Carrera S 1/3 0,95 108,4 89,1 122,7 112,5 100,0 90,5 118,2 102,3 97,6 0,0 894,2 0 894,2 20
5 Wojciech Kowalczyk Senior             Joanna Kowalczyk Nissan GT-R 1/3 0,97 99,7 88,7 126,7 105,8 98,0 87,9 118,4 99,4 98,0 0,0 894,9 0 894,9 21
29 Jan Rogatko                                           Marta Skrzyniarz Mercedes GLC 43 AMG 2/3 1,00 93,4 95,0 122,1 101,7 94,5 85,3 117,8 98,3 95,9 0,0 904,0 0 904,0 22
18 Jerzy Baran                             Maciej Kordeusz Peugeot 106 1/2 0,93 107,6 96,5 130,3 108,7 101,4 93,8 122,4 105,3 106,6 0,0 904,5 0 904,5 23
27 Przemysław Dębecki                       Jerzy Gołębiowski Mercedes Benz CLA 45 AMG 2/3 1,00 94,5 97,8 129,9 99,0 94,6 86,1 117,4 95,3 93,8 0,0 908,4 0 908,4 24
17 Tomasz Szmandra                       Tomasz Popielewicz Alfa Mito 1/3 0,99 102,1 87,6 123,7 103,7 100,5 92,1 117,7 101,1 101,3 0,0 920,5 0 920,5 25
60 Walter Conforti               Chiara Franceschelli Fiat Stilo 2/3 1,00 97,9 103,2 125,3 100,3 97,6 92,7 118,5 98,4 101,6 0,0 935,5 0 935,5 26
39 Tomasz  Powroźnik             Monika Zawodny Renault Clio 2/2 1,00 101,5 101,1 131,2 103,3 96,7 85,9 120,7 103,2 98,8 0,0 942,4 0 942,4 27
38 Marek Kogut                              Krzysztof Pachowicz Renault Clio RS 2/2 1,00 102,4 113,6 123,5 105,5 97,6 88,2 117,0 101,3 97,8 0,0 946,9 0 946,9 28
1 Marek Szymczyk                   Wojciech Boguciński VW Golf 1/3 0,99 104,8 91,7 119,2 110,6 100,7 92,2 118,1 107,9 101,6 0,0 937,3 20 957,3 29
37 Krzysztof Sługocki Przemysław Pawlikowski Renault Clio Sport 2/2 1,00 100,3 112,3 133,9 107,7 101,6 92,7 121,1 104,2 98,0 0,0 971,8 0 971,8 30
66 Jan Kościuszko                       Jan Bronikowski Jepp Grand Cherokee 1/3 0,97 106,7 97,7 127,0 118,0 108,9 97,9 127,6 112,8 108,2 0,0 974,7 0 974,7 31
19 Antoni Karbowski                 Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 0,93 114,4 112,0 137,8 117,1 108,6 109,9 132,8 110,7 108,0 0,0 977,7 0 977,7 32
34 Karol Kołodziej           Zuzanna Kołodziej Jaguar XJ 8 Sovereign 2/3 1,00 109,6 113,4 140,6 113,4 107,2 99,7 130,9 109,8 115,5 0,0 1040,1 0 1040,1 33
20 Tadeusz Vorbrodt                  Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 0,97 119,3 114,1 148,7 125,6 120,7 112,4 142,9 123,1 120,7 0,0 1093,7 0 1093,7 34
87 Adam Peschak                                  Stanisław Bochenek Mazda 6 1/3 0,97 133,1 113,7 145,1 128,6 121,3 111,4 145,7 122,3 124,3 0,0 1111,1 0 1111,1 35
16 Ryszard Lauterbach               Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,95 94,0 88,0 112,6 105,7 94,7 x x x x x 470,3 0 nu
24 Paweł Roman                           Sabina Centkowska Subaru Impreza STI 2/3 1,00 89,0 80,9 109,3 92,6 87,6 86,3 x x x x 545,7 0 nu
28 Maja Chwist                             Barbara Wachułka Mercedes Benz AMG C63S 2/3 0,97 109,4 123,9 130,6 112,2 113,3 x x x x x 571,7 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 1
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
10 Zbigniew Baran                      Anna Adamek-Baran Audi S 3 1/3 0,89 94,1 85,1 117,9 99,3 99,4 84,8 117,1 96,7 97,7 0,0 794,0 0 794,0 1
6 Andrzej Postawka                  Stanisławe Postawka Ford Focus 1/3 0,87 97,7 96,9 126,6 83,1 104,2 92,0 126,3 106,1 100,5 0,0 812,1 0 812,1 2
12 Marek Karczewski                 Damian Witan Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,95 87,5 82,8 115,9 98,6 88,3 84,0 116,9 96,4 89,4 0,0 816,8 0 816,8 3
9 Ryszard Adamek                              Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,95 89,7 83,6 112,7 96,4 90,6 85,2 112,7 98,1 91,2 0,0 817,2 0 817,2 4
3 Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer  EVO 1/3 0,99 87,8 74,6 111,9 97,3 90,2 81,6 113,6 91,1 88,1 0,0 827,8 0 827,8 5
2 Mirosław Dudzik                                 Paweł Szykuła Mercedes AMG 1/3 0,99 92,8 77,1 115,5 97,7 92,8 78,8 115,8 96,7 90,8 0,0 849,4 0 849,4 6
15 Massimo Mangerini                   Giovanni Mattanza Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 94,8 84,6 114,5 101,2 89,4 89,7 112,3 97,5 95,3 0,0 861,7 0 861,7 7
4 Ryszard Gajoch                        Beata Mikoda Audi S3 1/3 0,97 102,3 85,9 116,2 101,6 96,8 84,3 114,3 96,4 96,6 0,0 867,6 0 867,6 8
14 Wojciech Bek                                         Włodzimierz Cierliński Porsche 911 Carrera S 1/3 0,95 108,4 89,1 122,7 112,5 100,0 90,5 118,2 102,3 97,6 0,0 894,2 0 894,2 9
5 Wojciech Kowalczyk Senior             Joanna Kowalczyk Nissan GT-R 1/3 0,97 99,7 88,7 126,7 105,8 98,0 87,9 118,4 99,4 98,0 0,0 894,9 0 894,9 10
18 Jerzy Baran                             Maciej Kordeusz Peugeot 106 1/2 0,93 107,6 96,5 130,3 108,7 101,4 93,8 122,4 105,3 106,6 0,0 904,5 0 904,5 11
17 Tomasz Szmandra                       Tomasz Popielewicz Alfa Mito 1/3 0,99 102,1 87,6 123,7 103,7 100,5 92,1 117,7 101,1 101,3 0,0 920,5 0 920,5 12
1 Marek Szymczyk                   Wojciech Boguciński VW Golf 1/3 0,99 104,8 91,7 119,2 110,6 100,7 92,2 118,1 107,9 101,6 0,0 937,3 20 957,3 13
66 Jan Kościuszko                       Jan Bronikowski Jepp Grand Cherokee 1/3 0,97 106,7 97,7 127,0 118,0 108,9 97,9 127,6 112,8 108,2 0,0 974,7 0 974,7 14
19 Antoni Karbowski                 Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 0,93 114,4 112,0 137,8 117,1 108,6 109,9 132,8 110,7 108,0 0,0 977,7 0 977,7 15
20 Tadeusz Vorbrodt                  Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 0,97 119,3 114,1 148,7 125,6 120,7 112,4 142,9 123,1 120,7 0,0 1093,7 0 1093,7 16
87 Adam Peschak                                  Stanisław Bochenek Mazda 6 1/3 0,97 133,1 113,7 145,1 128,6 121,3 111,4 145,7 122,3 124,3 0,0 1111,1 0 1111,1 17
16 Ryszard Lauterbach               Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,95 94,0 88,0 112,6 105,7 94,7 x x x x x 470,3 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
22 Maciej Steinhof                          Dawid Filipowicz Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 81,3 71,9 105,8 88,9 80,4 73,0 99,4 88,2 80,3 0,0 769,2 0 769,2 1
21 Wojciech Kowalczyk                Michał Janas Mitsubishi Lancer EVO 8 2/3 1,00 82,7 77,1 111,8 91,2 84,9 75,5 104,1 89,1 85,8 0,0 802,2 0 802,2 2
23 Michał Kościuszko                Daniel Chwist Mercedes Benz E63S 2/3 1,00 84,7 81,2 114,5 90,3 84,8 76,6 105,4 88,7 83,8 0,0 810,0 0 810,0 3
33 Paweł Mildner                        Paweł Konik VW Golf R 2/3 1,00 85,4 83,0 108,4 89,4 83,6 77,5 106,6 90,3 86,8 0,0 811,0 0 811,0 4
31 Marcin Golonka                       Rafał Kot Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 83,1 84,3 118,4 97,5 88,0 79,7 107,0 90,3 84,4 0,0 832,7 0 832,7 5
25 Piotr Adamus                Katarzyna Adamus Renault Clio RS 2/3 1,00 94,4 83,7 111,5 96,7 89,5 80,9 107,1 96,2 91,9 0,0 851,9 0 851,9 6
30 Paweł Szymański                  Dariusz Waszkiewicz Mercedes 2/3 1,00 91,6 87,2 116,4 96,0 88,5 79,4 110,3 92,0 92,5 0,0 853,9 0 853,9 7
26 Marcin Bujak                                  Dominika Izbińska Mercedes Benz AMG A45 2/3 1,00 86,5 89,7 119,5 96,0 89,1 81,5 112,4 92,5 88,7 0,0 855,9 0 855,9 8
32 Rafał Kozub                          Krzysztof Satoła Subaru STI 2/3 1,00 92,2 88,1 116,3 95,5 89,3 81,0 112,6 93,4 90,7 0,0 859,1 0 859,1 9
36 Patryk Kotarba                         Konrad Kotarba BMW 323 TI E36 2/3 1,00 89,6 99,6 113,2 99,9 89,4 87,4 110,9 97,5 91,4 0,0 878,9 0 878,9 10
35 Bartłomiej Gruszczak          Jakub  Łapiński BMW 3 E46 Coupe 2/3 1,00 91,9 94,3 115,7 100,8 90,0 87,6 111,7 96,4 93,5 0,0 881,9 0 881,9 11
29 Jan Rogatko                                           Marta Skrzyniarz Mercedes GLC 43 AMG 2/3 1,00 93,4 95,0 122,1 101,7 94,5 85,3 117,8 98,3 95,9 0,0 904,0 0 904,0 12
27 Przemysław Dębecki                       Jerzy Gołębiowski Mercedes Benz CLA 45 AMG 2/3 1,00 94,5 97,8 129,9 99,0 94,6 86,1 117,4 95,3 93,8 0,0 908,4 0 908,4 13
60 Walter Conforti               Chiara Franceschelli Fiat Stilo 2/3 1,00 97,9 103,2 125,3 100,3 97,6 92,7 118,5 98,4 101,6 0,0 935,5 0 935,5 14
39 Tomasz  Powroźnik             Monika Zawodny Renault Clio 2/2 1,00 101,5 101,1 131,2 103,3 96,7 85,9 120,7 103,2 98,8 0,0 942,4 0 942,4 15
38 Marek Kogut                              Krzysztof Pachowicz Renault Clio RS 2/2 1,00 102,4 113,6 123,5 105,5 97,6 88,2 117,0 101,3 97,8 0,0 946,9 0 946,9 16
37 Krzysztof Sługocki Przemysław Pawlikowski Renault Clio Sport 2/2 1,00 100,3 112,3 133,9 107,7 101,6 92,7 121,1 104,2 98,0 0,0 971,8 0 971,8 17
34 Karol Kołodziej           Zuzanna Kołodziej Jaguar XJ 8 Sovereign 2/3 1,00 109,6 113,4 140,6 113,4 107,2 99,7 130,9 109,8 115,5 0,0 1040,1 0 1040,1 18
24 Paweł Roman                           Sabina Centkowska Subaru Impreza STI 2/3 1,00 89,0 80,9 109,3 92,6 87,6 86,3 x x x x 545,7 0 nu
28 Maja Chwist                             Barbara Wachułka Mercedes Benz AMG C63S 2/3 0,97 109,4 123,9 130,6 112,2 113,3 x x x x x 571,7 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
64 Marcin Kukułka                     Piotr Kowal BMW 318 IS 3/2 1,00 91,1 93,0 116,8 100,0 90,9 87,4 113,6 100,0 94,5 0,0 887,3 0 887,3 1
63 Piotr Nowak                             Mario Tattoo BMW E 30 318IS 3/2 1,00 96,2 96,0 121,5 102,5 96,4 89,4 117,6 98,9 96,0 0,0 914,5 0 914,5 2
52 Robert Ptak                              Krzysztof Siorak Audi 90 B2 Quattro 3/3 0,99 99,8 95,2 118,7 104,9 99,6 92,0 119,3 103,8 99,7 0,0 923,7 0 923,7 3
83 Michał Szerla                           Marcin Kościółek Citroen AX 3/1 1,00 98,5 94,6 119,7 106,0 99,7 91,5 121,0 105,7 103,8 0,0 940,5 0 940,5 4
70 Mirosław Kałuziński                             Marcin Szydło VW Golf 3/3 0,99 103,7 99,6 126,1 105,6 100,2 91,2 122,0 103,3 101,2 0,0 943,4 0 943,4 5
62 Artur Makówka                                      Anna  Sak Nissan Sunny 3/2 1,00 101,3 101,5 123,4 104,4 98,8 94,4 121,0 103,1 101,1 0,0 949,0 0 949,0 6
71 Jerzy Tyrkiel                           Wojciech Wrona VW Jetta 1.6 GLI 3/2 1,00 103,9 100,3 128,0 110,2 97,2 94,4 123,7 107,2 100,7 0,0 965,6 0 965,6 7
54 Rafał Kościółek                       Anna Kościółek Renault 5 GT 3/3 1,00 107,6 101,6 132,7 107,6 99,5 93,1 128,5 104,7 108,5 0,0 983,8 0 983,8 8
86 Massimo Fiorina                   Daniele Fenaroli Lancia HF Fulvia Coupe 3/1 1,00 107,3 110,4 130,8 112,7 107,9 97,4 125,7 111,0 107,9 0,0 1011,1 0 1011,1 9
72 Marek Ćwierz                          Jacek Gruszczyński Fiat 125p 3/2 1,00 111,9 105,0 134,6 109,6 102,8 95,9 131,6 115,1 106,7 0,0 1013,2 0 1013,2 10
68 Tymoteusz Rogowski          Domosław Rogowski WAZ Łada 2105 3/2 1,00 108,5 102,7 128,6 111,8 108,7 98,8 126,1 114,2 110,7 0,0 1010,1 10 1020,1 11
57 Maurizio Colpani              William Maino Porsche 911 ST 3/3 1,00 107,8 120,0 136,7 112,8 109,0 101,5 124,5 103,8 106,6 0,0 1022,7 0 1022,7 12
78 Bruno Riccardi                            Alessandro Corsini Porsche 356B 3/2 1,00 113,8 103,6 131,9 128,3 110,4 102,0 126,3 113,0 106,6 0,0 1035,9 0 1035,9 13
61 Giulio Vezzoli                                  Diego Boioni Fiat 127 3/2 1,00 120,8 100,6 147,2 112,6 107,9 93,8 121,4 107,3 108,0 0,0 1019,6 50 1069,6 14
73 Janusz Wojtyna                        Andrzej Woźniak Fiat 125p 3/2 1,00 121,1 109,4 144,1 123,5 119,8 102,5 136,1 121,9 125,2 0,0 1103,6 0 1103,6 15
58 Dario Peroni                           Egidio Peroni Porsche 924 3/3 1,00 117,9 123,7 149,5 122,0 114,8 113,2 142,6 128,8 121,0 0,0 1133,5 0 1133,5 16
77 Giuseppe Maestri                           Claudio Bianchera Lancia Fulvia      HF Coupe 3/2 1,00 133,0 123,4 150,5 133,9 126,6 109,4 139,0 122,4 122,6 0,0 1160,8 0 1160,8 17
67 Maciej Bochenek                           Robert Dudzik Toyota Tercel 3/2 0,99 115,5 109,8 134,6 118,4 107,2 98,9 128,5 113,1 105,3 0,0 1021,0 140 1161,0 18
75 Ewa Galińska -Postawka       Anna Postawka FSO 125 p 3/2 0,97 123,6 115,2 157,1 131,0 128,0 108,9 151,9 127,9 125,9 0,0 1134,4 70 1204,4 19
88 Andrzej Lubiak                          Jerzy Szymański Fiat 126p 3/1 1,00 131,5 134,4 150,5 134,9 131,7 117,5 144,8 132,5 131,1 0,0 1208,9 0 1208,9 20
81 Antoni Andreoli                      Guido Seniga Alfa Romeo Giulia Super 3/2 1,00 135,0 124,2 155,7 130,5 128,3 116,3 149,9 127,4 134,4 0,0 1201,7 80 1281,7 21
59 Ermanno Bertoldi                  Carlo Bertoldi Lancia Delta           4 WD 3/3 1,00 206,2 118,5 138,8 140,7 107,2 96,7 126,3 106,5 102,5 0,0 1143,4 150 1293,4 22
56 Angelo Varnerin                 Federico Varnerin Porsche 911SC 3/3 1,00 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu
65 Zbigniew Niebrzydowski           Piotr Szafrański BMW M30 3/2 1,00 102,7 101,1 125,7 104,3 97,5 92,6 x x x x 623,9 0 nu
69 Dariusz Majewski                  Ewa Majewska Peugeot 205 GTI 3/2 1,00 98,8 93,8 115,8 x x x x x x x 308,4 0 nu
74 Dariusz Matuszkiewicz         Grażyna Matuszkiewicz Triumph Speedfire 3/2 0,96 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu
76 Adriano Zaccaria                        Vittorio Gotti BMW 2002 TI 3/2 1,00 121,7 111,5 x x x x x x x x 233,2 0 nu
79 Armando Pozzi                                 Elia Cadei Porsche 356B 3/2 1,00 116,3 111,4 136,4 116,2 x x x x x x 480,3 0 nu
80 Giancarlo Cattaneo               Nadia Aliverti Porsche 356B 3/2 1,00 113,1 106,9 129,4 x x x x x x x 349,4 0 nu
85 Rosario Bossoni                      Simone Richiardi Lancia Fulvia      HF Coupe 3/1 1,00 125,3 111,5 139,3 124,5 x x x x x x 500,6 0 nu
89 Rafał Cebula                             Agnieszka Zarychta Fiat 126p 3/1 1,00 116,6 107,7 132,6 120,7 114,5 100,6 130,8 x x x 823,5 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA OPEN
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
40 Konrad Biela                            Ryszard Ciupka Subaru Impreza WRX STI OPEN 1,00 83,4 77,2 104,2 88,4 81,0 71,7 100,3 87,9 80,1 0,0 774,2 0 774,2 1
49 Michał Streer                           Karolina Szulęcka Renault Clio OPEN 1,00 89,9 86,6 109,1 96,8 86,1 80,0 105,3 95,2 88,3 0,0 837,3 0 837,3 2
44 Adam Wardach                       Piotr Trybek Subaru Impreza OPEN 1,00 88,9 90,0 110,8 97,1 88,9 78,8 104,7 94,7 87,5 0,0 841,4 10 851,4 3
41 Robert Bogacz                         Paweł Korzeniak Subary Impreza STI OPEN 1,00 84,4 91,8 125,1 96,9 87,2 76,6 103,7 109,7 83,8 0,0 859,2 0 859,2 4
46 Artur Chwist                               Magdalena Chwist Mercedes E 63 AMG OPEN 1,00 97,8 88,8 123,5 92,3 89,4 78,5 115,9 88,9 90,9 0,0 866,0 0 866,0 5
50 Karol Zardzewiały                 Ochotnicki Łukasz Renault Clio OPEN 1,00 97,4 90,0 112,7 98,9 92,6 83,7 111,4 97,1 94,6 0,0 878,4 10 888,4 6
51 Adam Rachwał                              Sławomir Leja Renault Clio OPEN 1,00 103,4 89,6 121,0 104,3 95,2 84,2 116,0 100,9 97,1 0,0 911,7 0 911,7 7
42 Marek Kajdanowicz               Michał Szafrański Subaru Impreza  STI RA OPEN 1,00 99,5 95,9 126,2 103,7 95,6 83,2 116,7 99,8 97,2 0,0 917,8 0 917,8 8
45 Maciej Kot                                Agnieszka Lewkowicz BMW M2 OPEN 1,00 102,8 97,0 124,8 106,4 102,5 93,6 123 105,4 104,4 0,0 959,9 70 1029,9 9
43 Piotr Sowa                                  Artur Gryglewicz Subaru Impreza OPEN 1,00 85,2 94,9 113,3 95,8 90,5 81,0 109,8 92,7 x x 763,2 0 nu
47 Tomasz Piechowicz              Monika Piechowicz Toyota GT Four ST 205 OPEN 1,00 93,7 95,1 142,9 136,9 x x x x x x 468,6 0 nu
48 Andrzej Bargiel                     Jacek Borgosz Mercedes -Benz A45 AMG OPEN 1,00 90,3 83,6 x x x x x x x x 173,9 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA OPEN WETERAN
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
82 Artur Burtan                                                         Jacek Stróż Fiat 128 Sport Coupe OPEN Weteran 1,00 121,1 110,3 135,7 122,0 116,0 103,1 134,8 120,6 120,6 0,0 1084,2 0 1084,2 1
KLASYFIKACJA KLASA 3 GRUPA 1 i 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
22 Maciej Steinhof                          Dawid Filipowicz Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 81,3 71,9 105,8 88,9 80,4 73,0 99,4 88,2 80,3 0,0 769,2 0 769,2 1
10 Zbigniew Baran                      Anna Adamek-Baran Audi S 3 1/3 0,89 94,1 85,1 117,9 99,3 99,4 84,8 117,1 96,7 97,7 0,0 794,0 0 794,0 2
21 Wojciech Kowalczyk                Michał Janas Mitsubishi Lancer EVO 8 2/3 1,00 82,7 77,1 111,8 91,2 84,9 75,5 104,1 89,1 85,8 0,0 802,2 0 802,2 3
23 Michał Kościuszko                Daniel Chwist Mercedes Benz E63S 2/3 1,00 84,7 81,2 114,5 90,3 84,8 76,6 105,4 88,7 83,8 0,0 810,0 0 810,0 4
33 Paweł Mildner                        Paweł Konik VW Golf R 2/3 1,00 85,4 83,0 108,4 89,4 83,6 77,5 106,6 90,3 86,8 0,0 811,0 0 811,0 5
6 Andrzej Postawka                  Stanisławe Postawka Ford Focus 1/3 0,87 97,7 96,9 126,6 83,1 104,2 92,0 126,3 106,1 100,5 0,0 812,1 0 812,1 6
12 Marek Karczewski                 Damian Witan Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,95 87,5 82,8 115,9 98,6 88,3 84,0 116,9 96,4 89,4 0,0 816,8 0 816,8 7
9 Ryszard Adamek                              Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,95 89,7 83,6 112,7 96,4 90,6 85,2 112,7 98,1 91,2 0,0 817,2 0 817,2 8
3 Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer  EVO 1/3 0,99 87,8 74,6 111,9 97,3 90,2 81,6 113,6 91,1 88,1 0,0 827,8 0 827,8 9
31 Marcin Golonka                       Rafał Kot Mitsubishi Lancer EVO 9 2/3 1,00 83,1 84,3 118,4 97,5 88,0 79,7 107,0 90,3 84,4 0,0 832,7 0 832,7 10
2 Mirosław Dudzik                                 Paweł Szykuła Mercedes AMG 1/3 0,99 92,8 77,1 115,5 97,7 92,8 78,8 115,8 96,7 90,8 0,0 849,4 0 849,4 11
25 Piotr Adamus                Katarzyna Adamus Renault Clio RS 2/3 1,00 94,4 83,7 111,5 96,7 89,5 80,9 107,1 96,2 91,9 0,0 851,9 0 851,9 12
30 Paweł Szymański                  Dariusz Waszkiewicz Mercedes 2/3 1,00 91,6 87,2 116,4 96,0 88,5 79,4 110,3 92,0 92,5 0,0 853,9 0 853,9 13
26 Marcin Bujak                                  Dominika Izbińska Mercedes Benz AMG A45 2/3 1,00 86,5 89,7 119,5 96,0 89,1 81,5 112,4 92,5 88,7 0,0 855,9 0 855,9 14
32 Rafał Kozub                          Krzysztof Satoła Subaru STI 2/3 1,00 92,2 88,1 116,3 95,5 89,3 81,0 112,6 93,4 90,7 0,0 859,1 0 859,1 15
15 Massimo Mangerini                   Giovanni Mattanza Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 94,8 84,6 114,5 101,2 89,4 89,7 112,3 97,5 95,3 0,0 861,7 0 861,7 16
4 Ryszard Gajoch                        Beata Mikoda Audi S3 1/3 0,97 102,3 85,9 116,2 101,6 96,8 84,3 114,3 96,4 96,6 0,0 867,6 0 867,6 17
36 Patryk Kotarba                         Konrad Kotarba BMW 323 TI E36 2/3 1,00 89,6 99,6 113,2 99,9 89,4 87,4 110,9 97,5 91,4 0,0 878,9 0 878,9 18
35 Bartłomiej Gruszczak          Jakub  Łapiński BMW 3 E46 Coupe 2/3 1,00 91,9 94,3 115,7 100,8 90,0 87,6 111,7 96,4 93,5 0,0 881,9 0 881,9 19
14 Wojciech Bek                                         Włodzimierz Cierliński Porsche 911 Carrera S 1/3 0,95 108,4 89,1 122,7 112,5 100,0 90,5 118,2 102,3 97,6 0,0 894,2 0 894,2 20
5 Wojciech Kowalczyk Senior             Joanna Kowalczyk Nissan GT-R 1/3 0,97 99,7 88,7 126,7 105,8 98,0 87,9 118,4 99,4 98,0 0,0 894,9 0 894,9 21
29 Jan Rogatko                                           Marta Skrzyniarz Mercedes GLC 43 AMG 2/3 1,00 93,4 95,0 122,1 101,7 94,5 85,3 117,8 98,3 95,9 0,0 904,0 0 904,0 22
27 Przemysław Dębecki                       Jerzy Gołębiowski Mercedes Benz CLA 45 AMG 2/3 1,00 94,5 97,8 129,9 99,0 94,6 86,1 117,4 95,3 93,8 0,0 908,4 0 908,4 23
17 Tomasz Szmandra                       Tomasz Popielewicz Alfa Mito 1/3 0,99 102,1 87,6 123,7 103,7 100,5 92,1 117,7 101,1 101,3 0,0 920,5 0 920,5 24
60 Walter Conforti               Chiara Franceschelli Fiat Stilo 2/3 1,00 97,9 103,2 125,3 100,3 97,6 92,7 118,5 98,4 101,6 0,0 935,5 0 935,5 25
1 Marek Szymczyk                   Wojciech Boguciński VW Golf 1/3 0,99 104,8 91,7 119,2 110,6 100,7 92,2 118,1 107,9 101,6 0,0 937,3 20 957,3 26
66 Jan Kościuszko                       Jan Bronikowski Jepp Grand Cherokee 1/3 0,97 106,7 97,7 127,0 118,0 108,9 97,9 127,6 112,8 108,2 0,0 974,7 0 974,7 27
34 Karol Kołodziej           Zuzanna Kołodziej Jaguar XJ 8 Sovereign 2/3 1,00 109,6 113,4 140,6 113,4 107,2 99,7 130,9 109,8 115,5 0,0 1040,1 0 1040,1 28
87 Adam Peschak                                  Stanisław Bochenek Mazda 6 1/3 0,97 133,1 113,7 145,1 128,6 121,3 111,4 145,7 122,3 124,3 0,0 1111,1 0 1111,1 29
16 Ryszard Lauterbach               Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,95 94,0 88,0 112,6 105,7 94,7 x x x x x 470,3 0 nu
24 Paweł Roman                           Sabina Centkowska Subaru Impreza STI 2/3 1,00 89,0 80,9 109,3 92,6 87,6 86,3 x x x x 545,7 0 nu
28 Maja Chwist                             Barbara Wachułka Mercedes Benz AMG C63S 2/3 0,97 109,4 123,9 130,6 112,2 113,3 x x x x x 571,7 0 nu
KLASYFIKACJA KLASA 2 GRUPA 1 i 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
18 Jerzy Baran                             Maciej Kordeusz Peugeot 106 1/2 0,93 107,6 96,5 130,3 108,7 101,4 93,8 122,4 105,3 106,6 0,0 904,5 0 904,5 1
39 Tomasz  Powroźnik             Monika Zawodny Renault Clio 2/2 1,00 101,5 101,1 131,2 103,3 96,7 85,9 120,7 103,2 98,8 0,0 942,4 0 942,4 2
38 Marek Kogut                              Krzysztof Pachowicz Renault Clio RS 2/2 1,00 102,4 113,6 123,5 105,5 97,6 88,2 117,0 101,3 97,8 0,0 946,9 0 946,9 3
37 Krzysztof Sługocki Przemysław Pawlikowski Renault Clio Sport 2/2 1,00 100,3 112,3 133,9 107,7 101,6 92,7 121,1 104,2 98,0 0,0 971,8 0 971,8 4
19 Antoni Karbowski                 Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 0,93 114,4 112,0 137,8 117,1 108,6 109,9 132,8 110,7 108,0 0,0 977,7 0 977,7 5
20 Tadeusz Vorbrodt                  Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 0,97 119,3 114,1 148,7 125,6 120,7 112,4 142,9 123,1 120,7 0,0 1093,7 0 1093,7 6
KLASYFIKACJA KLASA 3 GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
52 Robert Ptak                              Krzysztof Siorak Audi 90 B2 Quattro 3/3 0,99 99,8 95,2 118,7 104,9 99,6 92,0 119,3 103,8 99,7 0,0 923,7 0 923,7 1
70 Mirosław Kałuziński                             Marcin Szydło VW Golf 3/3 0,99 103,7 99,6 126,1 105,6 100,2 91,2 122,0 103,3 101,2 0,0 943,4 0 943,4 2
54 Rafał Kościółek                       Anna Kościółek Renault 5 GT 3/3 1,00 107,6 101,6 132,7 107,6 99,5 93,1 128,5 104,7 108,5 0,0 983,8 0 983,8 3
57 Maurizio Colpani              William Maino Porsche 911 ST 3/3 1,00 107,8 120,0 136,7 112,8 109,0 101,5 124,5 103,8 106,6 0,0 1022,7 0 1022,7 4
58 Dario Peroni                           Egidio Peroni Porsche 924 3/3 1,00 117,9 123,7 149,5 122,0 114,8 113,2 142,6 128,8 121,0 0,0 1133,5 0 1133,5 5
59 Ermanno Bertoldi                  Carlo Bertoldi Lancia Delta                         4 WD 3/3 1,00 206,2 118,5 138,8 140,7 107,2 96,7 126,3 106,5 102,5 0,0 1143,4 150 1293,4 6
56 Angelo Varnerin                 Federico Varnerin Porsche 911SC 3/3 1,00 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu 7
KLASYFIKACJA KLASA 2 GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
64 Marcin Kukułka                     Piotr Kowal BMW 318 IS 3/2 1,00 91,1 93,0 116,8 100,0 90,9 87,4 113,6 100,0 94,5 0,0 887,3 0 887,3 1
63 Piotr Nowak                             Mario Tattoo BMW E 30 318IS 3/2 1,00 96,2 96,0 121,5 102,5 96,4 89,4 117,6 98,9 96,0 0,0 914,5 0 914,5 2
62 Artur Makówka                                      Anna  Sak Nissan Sunny 3/2 1,00 101,3 101,5 123,4 104,4 98,8 94,4 121,0 103,1 101,1 0,0 949,0 0 949,0 3
71 Jerzy Tyrkiel                           Wojciech Wrona VW Jetta 1.6 GLI 3/2 1,00 103,9 100,3 128,0 110,2 97,2 94,4 123,7 107,2 100,7 0,0 965,6 0 965,6 4
72 Marek Ćwierz                          Jacek Gruszczyński Fiat 125p 3/2 1,00 111,9 105,0 134,6 109,6 102,8 95,9 131,6 115,1 106,7 0,0 1013,2 0 1013,2 5
68 Tymoteusz Rogowski          Domosław Rogowski WAZ Łada 2105 3/2 1,00 108,5 102,7 128,6 111,8 108,7 98,8 126,1 114,2 110,7 0,0 1010,1 10 1020,1 6
78 Bruno Riccardi                            Alessandro Corsini Porsche 356B 3/2 1,00 113,8 103,6 131,9 128,3 110,4 102,0 126,3 113,0 106,6 0,0 1035,9 0 1035,9 7
61 Giulio Vezzoli                                  Diego Boioni Fiat 127 3/2 1,00 120,8 100,6 147,2 112,6 107,9 93,8 121,4 107,3 108,0 0,0 1019,6 50 1069,6 8
73 Janusz Wojtyna                        Andrzej Woźniak Fiat 125p 3/2 1,00 121,1 109,4 144,1 123,5 119,8 102,5 136,1 121,9 125,2 0,0 1103,6 0 1103,6 9
77 Giuseppe Maestri                           Claudio Bianchera Lancia Fulvia      HF Coupe 3/2 1,00 133,0 123,4 150,5 133,9 126,6 109,4 139,0 122,4 122,6 0,0 1160,8 0 1160,8 10
67 Maciej Bochenek                           Robert Dudzik Toyota Tercel 3/2 0,99 115,5 109,8 134,6 118,4 107,2 98,9 128,5 113,1 105,3 0,0 1021,0 140 1161,0 11
75 Ewa Galińska -Postawka       Anna Postawka FSO 125 p 3/2 0,97 123,6 115,2 157,1 131,0 128,0 108,9 151,9 127,9 125,9 0,0 1134,4 70 1204,4 12
81 Antoni Andreoli                      Guido Seniga Alfa Romeo Giulia Super 3/2 1,00 135,0 124,2 155,7 130,5 128,3 116,3 149,9 127,4 134,4 0,0 1201,7 80 1281,7 13
65 Zbigniew Niebrzydowski           Piotr Szafrański BMW M30 3/2 1,00 102,7 101,1 125,7 104,3 97,5 92,6 x x x x 623,9 0 nu
69 Dariusz Majewski                  Ewa Majewska Peugeot 205 GTI 3/2 1,00 98,8 93,8 115,8 x x x x x x x 308,4 0 nu
74 Dariusz Matuszkiewicz         Grażyna Matuszkiewicz Triumph Speedfire 3/2 0,96 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu
76 Adriano Zaccaria                        Vittorio Gotti BMW 2002 TI 3/2 1,00 121,7 111,5 x x x x x x x x 233,2 0 nu
79 Armando Pozzi                                 Elia Cadei Porsche 356B 3/2 1,00 116,3 111,4 136,4 116,2 x x x x x x 480,3 0 nu
80 Giancarlo Cattaneo               Nadia Aliverti Porsche 356B 3/2 1,00 113,1 106,9 129,4 x x x x x x x 349,4 0 nu
KLASYFIKACJA KLASA 1 GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
83 Michał Szerla                           Marcin Kościółek Citroen AX 3/1 1,00 98,5 94,6 119,7 106,0 99,7 91,5 121,0 105,7 103,8 0,0 940,5 0 940,5 1
86 Massimo Fiorina                   Daniele Fenaroli Lancia HF Fulvia Coupe 3/1 1,00 107,3 110,4 130,8 112,7 107,9 97,4 125,7 111,0 107,9 0,0 1011,1 0 1011,1 2
88 Andrzej Lubiak                          Jerzy Szymański Fiat 126p 3/1 1,00 131,5 134,4 150,5 134,9 131,7 117,5 144,8 132,5 131,1 0,0 1208,9 0 1208,9 3
85 Rosario Bossoni                      Simone Richiardi Lancia Fulvia                    HF Coupe 3/1 1,00 125,3 111,5 139,3 124,5 x x x x x x 500,6 0 nu
89 Rafał Cebula                             Agnieszka Zarychta Fiat 126p 3/1 1,00 116,6 107,7 132,6 120,7 114,5 100,6 130,8 x x x 823,5 0 nu
KLASYFIKACJA FWD
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
25 Piotr Adamus                Katarzyna Adamus Renault Clio RS 2/3 1,00 94,4 83,7 111,5 96,7 89,5 80,9 107,1 96,2 91,9 0,0 851,9 0 851,9 1
17 Tomasz Szmandra                       Tomasz Popielewicz Alfa Mito 1/3 1,00 102,1 87,6 123,7 103,7 100,5 92,1 117,7 101,1 101,3 0,0 929,8 0 929,8 2
83 Michał Szerla                           Marcin Kościółek Citroen AX 3/1 1,00 98,5 94,6 119,7 106,0 99,7 91,5 121,0 105,7 103,8 0,0 940,5 0 940,5 3
39 Tomasz  Powroźnik             Monika Zawodny Renault Clio 2/2 1,00 101,5 101,1 131,2 103,3 96,7 85,9 120,7 103,2 98,8 0,0 942,4 0 942,4 4
38 Marek Kogut                              Krzysztof Pachowicz Renault Clio RS 2/2 1,00 102,4 113,6 123,5 105,5 97,6 88,2 117,0 101,3 97,8 0,0 946,9 0 946,9 5
62 Artur Makówka                                      Anna  Sak Nissan Sunny 3/2 1,00 101,3 101,5 123,4 104,4 98,8 94,4 121,0 103,1 101,1 0,0 949,0 0 949,0 6
70 Mirosław Kałuziński                             Marcin Szydło VW Golf 3/3 1,00 103,7 99,6 126,1 105,6 100,2 91,2 122,0 103,3 101,2 0,0 952,9 0 952,9 7
71 Jerzy Tyrkiel                           Wojciech Wrona VW Jetta 1.6 GLI 3/2 1,00 103,9 100,3 128,0 110,2 97,2 94,4 123,7 107,2 100,7 0,0 965,6 0 965,6 8
1 Marek Szymczyk                   Wojciech Boguciński VW Golf 1/3 1,00 104,8 91,7 119,2 110,6 100,7 92,2 118,1 107,9 101,6 0,0 946,8 20 966,8 9
37 Krzysztof Sługocki Przemysław Pawlikowski Renault Clio Sport 2/2 1,00 100,3 112,3 133,9 107,7 101,6 92,7 121,1 104,2 98,0 0,0 971,8 0 971,8 10
18 Jerzy Baran                             Maciej Kordeusz Peugeot 106 1/2 1,00 107,6 96,5 130,3 108,7 101,4 93,8 122,4 105,3 106,6 0,0 972,6 0 972,6 11
54 Rafał Kościółek                       Anna Kościółek Renault 5 GT 3/3 1,00 107,6 101,6 132,7 107,6 99,5 93,1 128,5 104,7 108,5 0,0 983,8 0 983,8 12
86 Massimo Fiorina                   Daniele Fenaroli Lancia HF Fulvia Coupe 3/1 1,00 107,3 110,4 130,8 112,7 107,9 97,4 125,7 111,0 107,9 0,0 1011,1 0 1011,1 13
19 Antoni Karbowski                 Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 1,00 114,4 112,0 137,8 117,1 108,6 109,9 132,8 110,7 108,0 0,0 1051,3 0 1051,3 14
20 Tadeusz Vorbrodt                  Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 1,00 119,3 114,1 148,7 125,6 120,7 112,4 142,9 123,1 120,7 0,0 1127,5 0 1127,5 15
87 Adam Peschak                                  Stanisław Bochenek Mazda 6 1/3 1,00 133,1 113,7 145,1 128,6 121,3 111,4 145,7 122,3 124,3 0,0 1145,5 0 1145,5 16
77 Giuseppe Maestri                           Claudio Bianchera Lancia Fulvia      HF Coupe 3/2 1,00 133,0 123,4 150,5 133,9 126,6 109,4 139,0 122,4 122,6 0,0 1160,8 0 1160,8 17
67 Maciej Bochenek                           Robert Dudzik Toyota Tercel 3/2 1,00 115,5 109,8 134,6 118,4 107,2 98,9 128,5 113,1 105,3 0,0 1031,3 140 1171,3 18
81 Antoni Andreoli                      Guido Seniga Alfa Romeo Giulia Super 3/2 1,00 135,0 124,2 155,7 130,5 128,3 116,3 149,9 127,4 134,4 0,0 1201,7 80 1281,7 19
69 Dariusz Majewski                  Ewa Majewska Peugeot 205 GTI 3/2 1,00 98,8 93,8 115,8 x x x x x x x 308,4 0 nu
85 Rosario Bossoni                      Simone Richiardi Lancia Fulvia      HF Coupe 3/1 1,00 125,3 111,5 139,3 124,5 x x x x x x 500,6 0 nu
KLASYFIKACJA RWD
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
36 Patryk Kotarba                         Konrad Kotarba BMW 323 TI E36 2/3 1,00 89,6 99,6 113,2 99,9 89,4 87,4 110,9 97,5 91,4 0,0 878,9 0 878,9 1
35 Bartłomiej Gruszczak          Jakub  Łapiński BMW 3 E46 Coupe 2/3 1,00 91,9 94,3 115,7 100,8 90,0 87,6 111,7 96,4 93,5 0,0 881,9 0 881,9 2
64 Marcin Kukułka                     Piotr Kowal BMW 318 IS 3/2 1,00 91,1 93,0 116,8 100,0 90,9 87,4 113,6 100,0 94,5 0,0 887,3 0 887,3 3
63 Piotr Nowak                             Mario Tattoo BMW E 30 318IS 3/2 1,00 96,2 96,0 121,5 102,5 96,4 89,4 117,6 98,9 96,0 0,0 914,5 0 914,5 4
14 Wojciech Bek                                         Włodzimierz Cierliński Porsche 911 Carrera S 1/3 1,00 108,4 89,1 122,7 112,5 100,0 90,5 118,2 102,3 97,6 0,0 941,3 0 941,3 5
72 Marek Ćwierz                          Jacek Gruszczyński Fiat 125p 3/2 1,00 111,9 105,0 134,6 109,6 102,8 95,9 131,6 115,1 106,7 0,0 1013,2 0 1013,2 6
68 Tymoteusz Rogowski          Domosław Rogowski WAZ Łada 2105 3/2 1,00 108,5 102,7 128,6 111,8 108,7 98,8 126,1 114,2 110,7 0,0 1010,1 10 1020,1 7
57 Maurizio Colpani              William Maino Porsche 911 ST 3/3 1,00 107,8 120,0 136,7 112,8 109,0 101,5 124,5 103,8 106,6 0,0 1022,7 0 1022,7 8
78 Bruno Riccardi                            Alessandro Corsini Porsche 356B 3/2 1,00 113,8 103,6 131,9 128,3 110,4 102,0 126,3 113,0 106,6 0,0 1035,9 0 1035,9 9
34 Karol Kołodziej           Zuzanna Kołodziej Jaguar XJ 8 Sovereign 2/3 1,00 109,6 113,4 140,6 113,4 107,2 99,7 130,9 109,8 115,5 0,0 1040,1 0 1040,1 10
61 Giulio Vezzoli                                  Diego Boioni Fiat 127 3/2 1,00 120,8 100,6 147,2 112,6 107,9 93,8 121,4 107,3 108,0 0,0 1019,6 50 1069,6 11
73 Janusz Wojtyna                        Andrzej Woźniak Fiat 125p 3/2 1,00 121,1 109,4 144,1 123,5 119,8 102,5 136,1 121,9 125,2 0,0 1103,6 0 1103,6 12
58 Dario Peroni                           Egidio Peroni Porsche 924 3/3 1,00 117,9 123,7 149,5 122,0 114,8 113,2 142,6 128,8 121,0 0,0 1133,5 0 1133,5 13
88 Andrzej Lubiak                          Jerzy Szymański Fiat 126p 3/1 1,00 131,5 134,4 150,5 134,9 131,7 117,5 144,8 132,5 131,1 0,0 1208,9 0 1208,9 14
75 Ewa Galińska -Postawka       Anna Postawka FSO 125 p 3/2 1,00 123,6 115,2 157,1 131,0 128,0 108,9 151,9 127,9 125,9 0,0 1169,5 70 1239,5 15
28 Maja Chwist                             Barbara Wachułka Mercedes Benz AMG C63S 2/3 1,00 109,4 123,9 130,6 112,2 113,3 x x x x x 589,4 0 nu
56 Angelo Varnerin                 Federico Varnerin Porsche 911SC 3/3 1,00 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu
65 Zbigniew Niebrzydowski           Piotr Szafrański BMW M30 3/2 1,00 102,7 101,1 125,7 104,3 97,5 92,6 x x x x 623,9 0 nu
74 Dariusz Matuszkiewicz         Grażyna Matuszkiewicz Triumph Speedfire 3/2 1,00 x x x x x x x x x x 0,0 0 nu
76 Adriano Zaccaria                        Vittorio Gotti BMW 2002 TI 3/2 1,00 121,7 111,5 x x x x x x x x 233,2 0 nu
79 Armando Pozzi                                 Elia Cadei Porsche 356B 3/2 1,00 116,3 111,4 136,4 116,2 x x x x x x 480,3 0 nu
80 Giancarlo Cattaneo               Nadia Aliverti Porsche 356B 3/2 1,00 113,1 106,9 129,4 x x x x x x x 349,4 0 nu
89 Rafał Cebula                             Agnieszka Zarychta Fiat 126p 3/1 1,00 116,6 107,7 132,6 120,7 114,5 100,6 130,8 x x x 823,5 0 nu
KLASYFIKACJA PUCHAR PAŃ
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
75 Ewa Galińska -Postawka       Anna Postawka FSO 125 p 3/2 0,97 123,6 115,2 157,1 131,0 128,0 108,9 151,9 127,9 125,9 0,0 1134,4 70 1204,4 1
28 Maja Chwist                             Barbara Wachułka Mercedes Benz AMG C63S 2/3 0,97 109,4 123,9 130,6 112,2 113,3 x x x x x 571,7 0 nu

 

 

  1. 51 Rajd Żubrów- wyniki
  2. WYNIKI 50. RAJDU ŻUBRÓW (wszystkie do pobrania tutaj)

                      
50 RAJD ŻUBRÓW
KLASYFIKACJA GENERALNA
NR. St.Nazwisko i ImieGr/KlNapędWsp.PS1PS2PS3PS4PS5PS6PS7PS8PS9PS10SUMAKARYWYNIKMIEJSCE
7Sobiesław Zasada Ewa ZasadaAudi TT RS1/30.8155.478.279.478.750.673.776.379.450.871.4562.10562.11
8Andrzej Dąbrowski Jacek PieśniewskiFord Fiesta ST1/3FWD0.8956.878.077.981.353.575.473.580.550.973.1623.80623.82
14Marek Karczewski Andrzej WoźniakMitsubishi Lancer EVO1/30.9552.572.572.576.850.171.771.075.248.068.9626.20626.23
21Paweł Roman Sabina CentkowskaSubaru Impreza STI2/31.0048.770.466.574.647.268.165.874.946.369.4631.90631.94
20Wojciech Kowalczyk J. Michał JanasMitsubishi Lancer EVO VIII2/31.0049.267.171.473.747.367.370.373.146.567.0632.90632.95
12Ryszard Lauterbach Tadeusz WalaszekMitsubishi Lancer EVO X1/30.9553.475.874.780.051.173.270.675.946.971.0639.00639.06
1Dariusz Banasik Igor BanasikMitsubishi Lancer 1/30.9952.371.973.676.548.369.165.475.045.768.8640.10640.17
22Piotr Sowa Artur GryglewiczSubaru Impreza STI 2/31.0050.069.869.881.548.767.167.776.445.265.2641.40641.48
6Ryszard Adamek Filip StopaSubaru Impreza1/30.9550.677.375.378.951.071.173.578.248.870.6641.50641.59
2Mirosław Dudzik Paweł SzykułaMercedes CLA 451/30.9950.972.071.875.850.269.767.376.247.369.3644.00644.010
4Wojciech Kowalczyk Joanna KowalczykNissan GTR1/30.9752.974.375.177.851.874.370.280.352.571.4660.20660.211
30Karol Zardzewiały Łukasz OchotnickiRenault Clio2/2FWD1.0053.273.170.678.451.570.771.177.949.170.0665.60665.612
9Andrzej Postawka Stanisław PostawkaSubaru Impreza1/30.8957.779.786.384.858.377.281.786.558.980.3668.70668.713
11Andrzej Wodziński Marek PawłowskiAudi RS4 Quattro1/30.9554.178.778.781.654.275.773.981.950.375.4669.30669.314
23Wit Wawrzycki Tomasz PuczFiat Punto Abarth2/3FWD1.0053.975.272.183.452.272.170.079.649.570.2678.20678.215
27Karolina Skleniarz Mateusz RoszkowskiMercedes Benz G 552/3RWD0.9756.979.278.483.452.876.776.579.852.275.0689.60689.616
68Tomasz Szmandra Tomasz PopielewiczAlfa Romeo Giulietta1/3FWD0.9953.478.177.782.053.374.574.780.851.772.7691.90691.917
15Massimo Mangerini Giovanni MattanzaMitsubishi Lancer EVO VII1/30.9854.373.276.678.551.871.671.977.548.373.5663.730693.718
28Marcin Kukułka Krzysztof OgarBMW E 362/2RWD1.0054.877.778.886.454.476.274.083.152.173.7711.20711.219
31Adam Rachfat Monika ZawodnyRenault Clio2/2FWD1.0059.481.475.685.454.575.974.582.353.573.0715.50715.520
29Robert Sięka Rafał KościółekRenault Clio Sport2/2FWD1.0056.382.879.986.154.276.776.283.951.976.6724.60724.621
16Zbigniew Baran Anna Adamek -BaranFord Fiesta1/2FWD0.9163.587.791.493.663.189.989.796.265.086.9752.60752.622
17Antoni Karbowski Michał PuchałaLancia Dedra1/2FWD0.9367.289.591.493.961.585.487.692.160.385.4757.30757.323
26Małgorzata Przebinda Piotr Przebinda Audi A 32/3FWD0.9767.583.881.9106.758.181.681.586.159.378.3761.350811.324
19Tadeusz Vorbrodt Adam VorbrodtCitroen GS1/2FWD0.9768.694.197.2101.270.393.895.299.470.593.0856.80856.825
32Wioletta Wawrzycka Joanna Trompeter MaxymFiat CC Sport2/20.9768.494.092.6100.071.191.691.6116.572.499.1870.4100970.426
10Janusz Wojtyna Zbigniew RybickiVW Golf GTI 1/3FWD0.9555.382.678.086.556.779.476.3xxxnu0nu
3Ryszard Gajoch Beata MikodaAudi S-31/3FWD0.9755.277.178.678.551.874.976.2999.052.175.71570.5200wk

 

 

 

 

WYNIKI 49. RAJDU ŻUBRÓW

Tu wszystkie wyniki do pobrania

KLASYFIKACJA GENERALNA
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Ryszard Adamek                               Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,93 53,9 67,8 85,7 70,4 52,3 68,7 93,8 83,4 535,7 0 535,7 1 576,0 136,5
Andrzej Postawka                         Stanisław Postawka Subaru Impreza 1/3 0,84 63,2 74,7 92,4 76,9 58,5 76,0 105,2 92,4 537,0 0 537,0 2 639,3 150,7
Wiesław Mrówczyński               Zygmunt Wiśniowski VW Golf 1/3 FWD 0,75 67,9 91,3 98,2 89,9 68,1 97,1 104,2 103,8 540,4 0 540,4 3 720,5 188,4
Romuald Chałas                       Robert Bromke Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,96 51,5 67,7 84,2 71,1 50,5 68,8 93,2 84,7 548,8 0 548,8 4 571,7 136,5
Wojciech Kowalczyk                     Piotr Kowalczyk Nissan GTR 1/3 0,96 50,4 68,2 82,7 72,8 50,5 73,0 92,3 85,2 552,1 0 552,1 5 575,1 141,2
Zbigniew Baran                     Anna Adamek -Baran Porsche 911                         Carrera S 1/3 FWD 0,87 59,6 77,5 92,5 75,7 57,9 78,2 100,9 93,5 553,1 0 553,1 6 635,8 155,7
Tomasz Ciecierzyński           Krzysztof Wodziński Audi RS4 Quattro 1/3 0,90 55,7 76,7 91,0 79,7 56,7 77,2 96,0 88,2 559,1 0 559,1 7 621,2 153,9
Wojciech Kowalczyk   J.                                       Maciej Steinhof Audi S3 2/3 1,00 51,5 68,5 81,5 66,1 50,5 73,7 92,0 78,3 562,1 0 562,1 8 562,1 KULIG 142,2
Paweł Roman                             Marcin Prędki Subaru Impreza 2/3 1,00 51,8 67,7 83,9 69,7 50,8 73,1 91,8 81,5 570,3 0 570,3 9 570,3 140,8
Hubert Wójcik                                                     Kajetan Snopek Mitsubishi Lancer EVO 2/3 1,00 51,2 69,6 86,6 73,7 51,2 71,7 90,4 82,2 576,6 0 576,6 10 576,6 141,3
Andrzej Bachowski                 Mateusz Roszkowski BMW 335 I 1/3 RWD 0,96 55,2 70,2 87,7 72,9 56,3 75,9 98,6 95,1 587,4 0 587,4 11 611,9 146,1
Massimo Mangerini                   Alesandro Corsini Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 53,7 69,0 86,5 79,9 50,6 71,9 109,9 83,2 592,6 0 592,6 12 604,7 140,9
Tomasz Szmandra                   Przemysław Pepla Alfa Gulietta 1/3 FWD 0,99 55,5 71,5 87,6 74,0 55,6 70,9 95,9 88,6 593,6 0 593,6 13 599,6 142,4
Tomasz Mandyna                         Radosław Talaga Ford Fiesta 2/3 FWD 1,00 55,0 71,5 86,7 72,2 53,4 78,1 91,9 87,6 596,4 0 596,4 14 596,4 149,6
Paweł Domalik                   Konrad Biela Subaru Impreza STI 2/3 1,00 54,1 71,9 89,5 73,2 54,7 74,9 96,2 82,8 597,3 0 597,3 15 597,3 146,8
Karol Zardzewiały                     Łukasz Ochotnicki Renault Clio 2/2 FWD 1,00 53,4 72,3 90,7 74,4 53,2 77,0 95,4 86,7 603,1 0 603,1 16 603,1 149,3
Janusz Bronikowski           Wojciech Bronikowski Fiat Punto Abarth 1/3 FWD 0,98 57,2 73,9 90,6 78,7 55,7 73,5 98,9 93,2 609,3 0 609,3 17 621,7 147,4
Barbara Biela                                       Sięka Zuzanna Subaru Impreza WRX STI 2/3 0,97 56,8 75,8 89,5 75,1 54,8 79,2 99,4 91,2 603,1 10 613,1 18 621,8 155,0
Robert Sięka                             Rafał Kościółek Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 53,2 72,3 86,1 70,3 52,1 80,9 94,1 90,0 599,0 20 619,0 19 599,0 153,2
Janusz Wojtyna                         Włodzimierz Tłokiński BMW 850 1/3 RWD 0,93 60,7 80,5 96,8 82,3 60,5 79,9 108,2 114,1 635,2 0 635,2 20 683,0 160,4
Ryszard Gajoch                                                       Beata Mikoda BMW 330 D 1/3 RWD 0,96 58,5 77,8 96,0 79,3 58,8 87,3 108,6 101,6 641,2 0 641,2 21 667,9 165,1
Paweł Mildner                             Bartłomiej Gruszczak Citroen C2 VTS 2/2 FWD 1,00 57,8 77,7 95,1 82,2 57,8 82,4 100,0 93,4 646,4 0 646,4 22 646,4 160,1
Andrzej Lenczowski                   Grzegorz Kolaczek Honda CRX hybryda 1/2 FWD 0,98 58,8 77,9 96,1 82,0 57,9 82,2 102,2 104,7 648,6 0 648,6 23 661,8 160,1
Marcin Kukułka                       Andrzej Pramik BMW E 36 2/2 RWD 1,00 55,4 75,6 93,1 78,7 56,2 85,5 104,3 107,4 656,2 0 656,2 24 656,2 161,1
Roman Mandyna                     Adrzej Putniorz Porsche Panamera 1/3 RWD 0,98 65,7 83,5 96,8 84,1 61,9 85,7 104,0 101,7 669,7 0 669,7 25 683,4 169,2
Małgorzata Przebinda               Piotr Przebinda Audi A 3 2/3 FWD 0,97 62,8 83,8 95,2 82,2 65,3 91,0 108,7 104,1 672,3 0 672,3 26 693,1 174,8
Tadeusz Vorbrodt                     Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 FWD 0,96 73,1 91,1 109,4 96,0 71,3 93,0 114,9 109,5 728,0 0 728,0 27 758,3 184,1
Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer 1/3 0,99 47,4 63,1 80,7 64,7 47,3 62,6 x x x 0 nu 365,8 125,7
Ryszard Lauterbach                 Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,96 51,3 67,7 83,6 70,2 50,4 x x x x 0 nu 323,2 67,7
Giuseppe Amanini                                                     Cristian Orizio Renault Clio RS 1/2 FWD 0,98 59,5 76,8 95,6 89,8 x x x x x 0 nu 321,7 76,8
Antoni Karbowski                   Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 FWD 0,93 x x x x x x x x x 0 nu 0,0 0,0
Grzegorz Olchawski                             Jakub Colim Brzeziński Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 49,2 67,3 84,0 69,7 49,5 71,4 x x x 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 1
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Ryszard Adamek                               Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,93 53,9 67,8 85,7 70,4 52,3 68,7 93,8 83,4 535,7 0 535,7 1
Andrzej Postawka                         Stanisław Postawka Subaru Impreza 1/3 0,84 63,2 74,7 92,4 76,9 58,5 76,0 105,2 92,4 537,0 0 537,0 2
Wiesław Mrówczyński               Zygmunt Wiśniowski VW Golf 1/3 FWD 0,75 67,9 91,3 98,2 89,9 68,1 97,1 104,2 103,8 540,4 0 540,4 3
Romuald Chałas                       Robert Bromke Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,96 51,5 67,7 84,2 71,1 50,5 68,8 93,2 84,7 548,8 0 548,8 4
Wojciech Kowalczyk                     Piotr Kowalczyk Nissan GTR 1/3 0,96 50,4 68,2 82,7 72,8 50,5 73,0 92,3 85,2 552,1 0 552,1 5
Zbigniew Baran                     Anna Adamek -Baran Porsche 911                         Carrera S 1/3 FWD 0,87 59,6 77,5 92,5 75,7 57,9 78,2 100,9 93,5 553,1 0 553,1 6
Tomasz Ciecierzyński           Krzysztof Wodziński Audi RS4 Quattro 1/3 0,90 55,7 76,7 91,0 79,7 56,7 77,2 96,0 88,2 559,1 0 559,1 7
Andrzej Bachowski                 Mateusz Roszkowski BMW 335 I 1/3 RWD 0,96 55,2 70,2 87,7 72,9 56,3 75,9 98,6 95,1 587,4 0 587,4 8
Massimo Mangerini                   Alesandro Corsini Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 53,7 69,0 86,5 79,9 50,6 71,9 109,9 83,2 592,6 0 592,6 9
Tomasz Szmandra                   Przemysław Pepla Alfa Gulietta 1/3 FWD 0,99 55,5 71,5 87,6 74,0 55,6 70,9 95,9 88,6 593,6 0 593,6 10
Janusz Bronikowski           Wojciech Bronikowski Fiat Punto Abarth 1/3 FWD 0,98 57,2 73,9 90,6 78,7 55,7 73,5 98,9 93,2 609,3 0 609,3 11
Janusz Wojtyna                         Włodzimierz Tłokiński BMW 850 1/3 RWD 0,93 60,7 80,5 96,8 82,3 60,5 79,9 108,2 114,1 635,2 0 635,2 12
Ryszard Gajoch                                                       Beata Mikoda BMW 330 D 1/3 RWD 0,96 58,5 77,8 96,0 79,3 58,8 87,3 108,6 101,6 641,2 0 641,2 13
Andrzej Lenczowski                   Grzegorz Kolaczek Honda CRX hybryda 1/2 FWD 0,98 58,8 77,9 96,1 82,0 57,9 82,2 102,2 104,7 648,6 0 648,6 14
Roman Mandyna                     Adrzej Putniorz Porsche Panamera 1/3 RWD 0,98 65,7 83,5 96,8 84,1 61,9 85,7 104,0 101,7 669,7 0 669,7 15
Tadeusz Vorbrodt                     Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 FWD 0,96 73,1 91,1 109,4 96,0 71,3 93,0 114,9 109,5 728,0 0 728,0 16
Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer 1/3 0,99 47,4 63,1 80,7 64,7 47,3 62,6 x x x 0 nu
Ryszard Lauterbach                 Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,96 51,3 67,7 83,6 70,2 50,4 x x x x 0 nu
Giuseppe Amanini                                                     Cristian Orizio Renault Clio RS 1/2 FWD 0,98 59,5 76,8 95,6 89,8 x x x x x 0 nu
Antoni Karbowski                   Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 FWD 0,93 x x x x x x x x x 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 2
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Wojciech Kowalczyk J.                                     Maciej Steinhof Audi S3 2/3 1,00 51,5 68,5 81,5 66,1 50,5 73,7 92,0 78,3 562,1 0 562,1 1
Paweł Roman                             Marcin Prędki Subaru Impreza 2/3 1,00 51,8 67,7 83,9 69,7 50,8 73,1 91,8 81,5 570,3 0 570,3 2
Hubert Wójcik                                                     Kajetan Snopek Mitsubishi Lancer EVO 2/3 1,00 51,2 69,6 86,6 73,7 51,2 71,7 90,4 82,2 576,6 0 576,6 3
Tomasz Mandyna                         Radosław Talaga Ford Fiesta 2/3 FWD 1,00 55,0 71,5 86,7 72,2 53,4 78,1 91,9 87,6 596,4 0 596,4 4
Paweł Domalik                   Konrad Biela Subaru Impreza STI 2/3 1,00 54,1 71,9 89,5 73,2 54,7 74,9 96,2 82,8 597,3 0 597,3 5
Karol Zardzewiały                     Łukasz Ochotnicki Renault Clio 2/2 FWD 1,00 53,4 72,3 90,7 74,4 53,2 77,0 95,4 86,7 603,1 0 603,1 6
Barbara Biela                                       Sięka Zuzanna Subaru Impreza WRX STI 2/3 0,97 56,8 75,8 89,5 75,1 54,8 79,2 99,4 91,2 603,1 10 613,1 7
Robert Sięka                             Rafał Kościółek Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 53,2 72,3 86,1 70,3 52,1 80,9 94,1 90,0 599,0 20 619,0 8
Paweł Mildner                             Bartłomiej Gruszczak Citroen C2 VTS 2/2 FWD 1,00 57,8 77,7 95,1 82,2 57,8 82,4 100,0 93,4 646,4 0 646,4 9
Marcin Kukułka                       Andrzej Pramik BMW E 36 2/2 RWD 1,00 55,4 75,6 93,1 78,7 56,2 85,5 104,3 107,4 656,2 0 656,2 10
Małgorzata Przebinda               Piotr Przebinda Audi A 3 2/3 FWD 0,97 62,8 83,8 95,2 82,2 65,3 91,0 108,7 104,1 672,3 0 672,3 11
Grzegorz Olchawski                             Jakub Colim Brzeziński Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 49,2 67,3 84,0 69,7 49,5 71,4 x x x 0 nu

 

KLASYFIKACJA GRUPA 3
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Mariusz Polak                                                       Tadeusz Gargas Audi 80 B2 Coupe Qattro 3/3 1,00 56,4 74,4 88,4 71,1 54,6 75,9 93,4 81,6 595,8 0 595,8 1 595,8
Rafał Dudek                               Patryk Kotarba BMW 318Is 3/2 RWD 1,00 54,0 72,1 88,5 73,8 59,4 80,6 90,0 92,2 610,6 0 610,6 2 610,6
Robert Ptak                             Krzysztof Siorak Audi 90 Quattro 3/3 0,99 56,0 74,3 92,2 77,6 61,2 80,5 96,6 91,6 623,7 0 623,7 3 630,0
Piotr Nowak                                 Mario Tattoo BMW 318Is 3/2 RWD 1,00 56,0 73,4 91,0 74,0 58,0 79,5 97,6 96,8 626,3 0 626,3 4 626,3
Piotr Życzyński                         Karolina Woźnica BMW 2002 3/2 RWD 1,00 54,4 74,1 92,6 76,8 59,4 82,1 99,9 92,2 631,5 0 631,5 5 631,5
Jerzy Skrzypek                       Piotr Zioło Fiat Ritmo 3/2 FWD 1,00 56,6 73,3 94,0 77,8 60,3 81,9 97,9 90,8 632,6 0 632,6 6 632,6
Adam Polak                                 Karol Jaskłowski Mercedes 280 CE C123 3/3 RWD 1,00 58,0 75,0 89,9 76,3 61,1 80,6 99,9 97,1 637,9 0 637,9 7 637,9
Marcin Miziak                       Marek Michalski Mercedes Benz 3/3 RWD 1,00 55,3 72,6 89,1 73,8 60,6 81,8 117,1 96,4 646,7 0 646,7 8 646,7
Zbigniew Niebrzydowski                         Piotr Szafrański BMW E30 3/2 RWD 1,00 56,8 75,1 92,3 76,3 63,5 95,9 116,8 97,6 674,3 0 674,3 9 674,3
Michał Szerla                             Kościółek Marcin Citroen AX 3/1 FWD 1,00 57,6 83,3 94,9 86,5 66,2 85,5 102,2 100,8 677,0 0 677,0 10 677,0
Adam Tomaś                                 Anna Tomaś Mercedes Benz 280CE Rallye 2 Carlsson 3/3 RWD 1,00 59,1 78,4 93,4 81,0 67,6 97,9 107,8 110,5 695,7 0 695,7 11 695,7
Marcin Ptak                               Marek Wodzinowski BMW 3.0 CSI 3/3 RWD 0,98 61,4 102,6 97,6 82,0 69,5 95,1 106,0 108,5 708,2 0 708,2 12 722,7
Andrzej Kowalski                                     Michał Popiel Autobianchi A 122 Abarth 3/1 FWD 1,00 63,6 83,6 101,1 94,0 70,7 92,4 107,2 102,4 715,0 0 715,0 13 715,0
Marek Ćwierz                           Jacek Gruszczyński Fiat 125p 3/2 RWD 1,00 58,2 79,5 97,7 82,8 72,2 86,1 135,5 106,2 718,2 0 718,2 14 718,2
Artur Burtan                                 Rafał Zaręba Fiat 12 Sport 3/1 FWD 1,00 66,9 87,1 102,1 98,3 73,6 98,3 111,1 113,6 751,0 0 751,0 15 751,0
Rosario Bossoni                       Fiorella Tosoni Lancia Fulvia Coupe HF 3/1 FWD 1,00 65,1 86,4 94,3 82,9 65,8 86,9 141,0 89,2 711,6 50 761,6 16 711,6
Grzegorz Baran                                           Mariusz Ziólkowski Mercedes Benz 280E 3/3 RWD 1,00 64,6 85,7 96,9 93,3 80,9 110,3 118,0 122,3 772,0 0 772,0 17 772,0
Rafał Pliszka                             Igor Jurecki Austin Healey 3/3 RWD 0,96 78,3 96,9 112,3 101,0 77,5 108,7 121,6 118,1 781,8 0 781,8 18 814,4
Paweł Kobylański                   Magdalena Zółtowska Fiat 128 SL 3/1 FWD 1,00 68,5 93,4 108,0 108,5 80,4 101,2 113,1 110,7 783,8 0 783,8 19 783,8
Elia Cadei                                 Roberto Santambrogio Porsche 356B 3/2 RWD 0,94 75,9 95,1 106,4 99,5 87,9 103,8 113,3 112,0 746,3 100 846,3 20 793,9
Tomasz Lubowiecki               Robert Wyszkowski Fiat 500 3/1 RWD 1,00 76,3 95,6 113,7 118,2 83,3 103,1 117,8 119,5 827,5 20 847,5 21 827,5
Armando Pozzi                                 Renato Danda Porsche 356B 3/2 RWD 1,00 64,8 83,5 97,4 88,5 77,5 103,2 144,8 112,8 772,5 150 922,5 22 772,5
Joanna Karbowska                 Barbara Kurek Toyota Celica ST 3/3 RWD 0,96 99,6 120,1 127,6 122,9 95,0 133,9 143,7 145,2 948,5 30 978,5 23 988,0
Jerzy Tyrkiel                                   Wojciech Wrona VW Jetta Gli 3/2 FWD 1,00 60,7 78,9 92,9 81,5 63,9 87,9 97,5 x x 0 nu 563,3
Jacek Ratyński                           Michał Ratyński Mazda RX-7 3/2 RWD 1,00 59,4 77,2 95,8 81,8 65,5 87,9 x x x 0 nu 467,6
Bruno Riccardi                           Angela Priori Porsche 356B 3/2 RWD 1,00 59,8 75,6 97,3 100,5 69,2 x x x x 0 nu 402,4

 

KLASYFIKACJA KLASY 3 GRUPA 1/2
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Ryszard Adamek                               Filip Stopa Subaru Impreza 1/3 0,93 53,9 67,8 85,7 70,4 52,3 68,7 93,8 83,4 535,7 0 535,7 1
Andrzej Postawka                         Stanisław Postawka Subaru Impreza 1/3 0,84 63,2 74,7 92,4 76,9 58,5 76,0 105,2 92,4 537,0 0 537,0 2
Wiesław Mrówczyński               Zygmunt Wiśniowski VW Golf 1/3 FWD 0,75 67,9 91,3 98,2 89,9 68,1 97,1 104,2 103,8 540,4 0 540,4 3
Romuald Chałas                       Robert Bromke Mitsubishi Lancer EVO IX 1/3 0,96 51,5 67,7 84,2 71,1 50,5 68,8 93,2 84,7 548,8 0 548,8 4
Wojciech Kowalczyk                     Piotr Kowalczyk Nissan GTR 1/3 0,96 50,4 68,2 82,7 72,8 50,5 73,0 92,3 85,2 552,1 0 552,1 5
Zbigniew Baran                     Anna Adamek -Baran Porsche 911                         Carrera S 1/3 FWD 0,87 59,6 77,5 92,5 75,7 57,9 78,2 100,9 93,5 553,1 0 553,1 6
Tomasz Ciecierzyński           Krzysztof Wodziński Audi RS4 Quattro 1/3 0,90 55,7 76,7 91,0 79,7 56,7 77,2 96,0 88,2 559,1 0 559,1 7
Wojciech Kowalczyk   J.                                       Maciej Steinhof Audi S3 2/3 1,00 51,5 68,5 81,5 66,1 50,5 73,7 92,0 78,3 562,1 0 562,1 8
Paweł Roman                             Marcin Prędki Subaru Impreza 2/3 1,00 51,8 67,7 83,9 69,7 50,8 73,1 91,8 81,5 570,3 0 570,3 9
Hubert Wójcik                                                     Kajetan Snopek Mitsubishi Lancer EVO 2/3 1,00 51,2 69,6 86,6 73,7 51,2 71,7 90,4 82,2 576,6 0 576,6 10
Andrzej Bachowski                 Mateusz Roszkowski BMW 335 I 1/3 RWD 0,96 55,2 70,2 87,7 72,9 56,3 75,9 98,6 95,1 587,4 0 587,4 11
Massimo Mangerini                   Alesandro Corsini Mitsubishi Lancer EVO 1/3 0,98 53,7 69,0 86,5 79,9 50,6 71,9 109,9 83,2 592,6 0 592,6 12
Tomasz Szmandra                   Przemysław Pepla Alfa Gulietta 1/3 FWD 0,99 55,5 71,5 87,6 74,0 55,6 70,9 95,9 88,6 593,6 0 593,6 13
Tomasz Mandyna                         Radosław Talaga Ford Fiesta 2/3 FWD 1,00 55,0 71,5 86,7 72,2 53,4 78,1 91,9 87,6 596,4 0 596,4 14
Paweł Domalik                   Konrad Biela Subaru Impreza STI 2/3 1,00 54,1 71,9 89,5 73,2 54,7 74,9 96,2 82,8 597,3 0 597,3 15
Janusz Bronikowski           Wojciech Bronikowski Fiat Punto Abarth 1/3 FWD 0,98 57,2 73,9 90,6 78,7 55,7 73,5 98,9 93,2 609,3 0 609,3 16
Barbara Biela                                       Sięka Zuzanna Subaru Impreza WRX STI 2/3 0,97 56,8 75,8 89,5 75,1 54,8 79,2 99,4 91,2 603,1 10 613,1 17
Robert Sięka                             Rafał Kościółek Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 53,2 72,3 86,1 70,3 52,1 80,9 94,1 90,0 599,0 20 619,0 18
Janusz Wojtyna                         Włodzimierz Tłokiński BMW 850 1/3 RWD 0,93 60,7 80,5 96,8 82,3 60,5 79,9 108,2 114,1 635,2 0 635,2 19
Ryszard Gajoch                                                       Beata Mikoda BMW 330 D 1/3 RWD 0,96 58,5 77,8 96,0 79,3 58,8 87,3 108,6 101,6 641,2 0 641,2 20
Roman Mandyna                     Adrzej Putniorz Porsche Panamera 1/3 RWD 0,98 65,7 83,5 96,8 84,1 61,9 85,7 104,0 101,7 669,7 0 669,7 21
Małgorzata Przebinda               Piotr Przebinda Audi A 3 2/3 FWD 0,97 62,8 83,8 95,2 82,2 65,3 91,0 108,7 104,1 672,3 0 672,3 22
Dariusz Banasik                           Igor Banasik Mitsubishi Lancer 1/3 0,99 47,4 63,1 80,7 64,7 47,3 62,6 x x x 0 nu
Ryszard Lauterbach                 Tadeusz Walaszek Mitsubishi Lancer EVO X 1/3 0,96 51,3 67,7 83,6 70,2 50,4 x x x x 0 nu
Grzegorz Olchawski                             Jakub Colim Brzeziński Mitsubishi Lancer EVO X 2/3 1,00 49,2 67,3 84,0 69,7 49,5 71,4 x x x 0 nu

 

KLASYFIKACJA KLASY 2 GRUPA 1/2
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Karol Zardzewiały                     Łukasz Ochotnicki Renault Clio 2/2 FWD 1,00 53,4 72,3 90,7 74,4 53,2 77,0 95,4 86,7 603,1 0 603,1 1
Paweł Mildner                             Bartłomiej Gruszczak Citroen C2 VTS 2/2 FWD 1,00 57,8 77,7 95,1 82,2 57,8 82,4 100,0 93,4 646,4 0 646,4 2
Andrzej Lenczowski                   Grzegorz Kolaczek Honda CRX hybryda 1/2 FWD 0,98 58,8 77,9 96,1 82,0 57,9 82,2 102,2 104,7 648,6 0 648,6 3
Marcin Kukułka                       Andrzej Pramik BMW E 36 2/2 RWD 1,00 55,4 75,6 93,1 78,7 56,2 85,5 104,3 107,4 656,2 0 656,2 4
Tadeusz Vorbrodt                     Adam Vorbrodt Citroen GS 1/2 FWD 0,91 73,1 91,1 109,4 96,0 71,3 93,0 114,9 109,5 690,1 0 690,1 5
Giuseppe Amanini                                                     Cristian Orizio Renault Clio RS 1/2 FWD 0,98 59,5 76,8 95,6 89,8 x x x x x 0 nu
Antoni Karbowski                   Michał Puchała Lancia Dedra 1/2 FWD 0,93 x x x x x x x x x 0 nu

 

KLASYFIKACJA KLASY 3 GRUPA 3
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Mariusz Polak                                                       Tadeusz Gargas Audi 80 B2 Coupe Qattro 3/3 1,00 56,4 74,4 88,4 71,1 54,6 75,9 93,4 81,6 595,8 0 595,8 1
Robert Ptak                             Krzysztof Siorak Audi 90 Quattro 3/3 0,99 56,0 74,3 92,2 77,6 61,2 80,5 96,6 91,6 623,7 0 623,7 2
Adam Polak                                 Karol Jaskłowski Mercedes 280 CE C123 3/3 RWD 1,00 58,0 75,0 89,9 76,3 61,1 80,6 99,9 97,1 637,9 0 637,9 3
Marcin Miziak                       Marek Michalski Mercedes Benz 3/3 RWD 1,00 55,3 72,6 89,1 73,8 60,6 81,8 117,1 96,4 646,7 0 646,7 4
Adam Tomaś                                 Anna Tomaś Mercedes Benz 280CE Rallye 2 Carlsson 3/3 RWD 1,00 59,1 78,4 93,4 81,0 67,6 97,9 107,8 110,5 695,7 0 695,7 5
Marcin Ptak                               Marek Wodzinowski BMW 3.0 CSI 3/3 RWD 0,98 61,4 102,6 97,6 82,0 69,5 95,1 106,0 108,5 708,2 0 708,2 6
Grzegorz Baran                                           Mariusz Ziólkowski Mercedes Benz 280E 3/3 RWD 1,00 64,6 85,7 96,9 93,3 80,9 110,3 118,0 122,3 772,0 0 772,0 7
Rafał Pliszka                             Igor Jurecki Austin Healey 3/3 RWD 0,96 78,3 96,9 112,3 101,0 77,5 108,7 121,6 118,1 781,8 0 781,8 8
Joanna Karbowska                 Barbara Kurek Toyota Celica ST 3/3 RWD 0,96 99,6 120,1 127,6 122,9 95,0 133,9 143,7 145,2 948,5 30 978,5 9
KLASYFIKACJA KLASY 2 GRUPA 3
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Rafał Dudek                                 Patryk Kotarba BMW 318Is 3/2 RWD 1,00 54,0 72,1 88,5 73,8 59,4 80,6 90,0 92,2 610,6 0 610,6 1
Piotr Nowak                                 Mario Tattoo BMW 318Is 3/2 RWD 1,00 56,0 73,4 91,0 74,0 58,0 79,5 97,6 96,8 626,3 0 626,3 2
Piotr Życzyński                         Karolina Woźnica BMW 2002 3/2 RWD 1,00 54,4 74,1 92,6 76,8 59,4 82,1 99,9 92,2 631,5 0 631,5 3
Jerzy Skrzypek                       Piotr Zioło Fiat Ritmo 3/2 FWD 1,00 56,6 73,3 94,0 77,8 60,3 81,9 97,9 90,8 632,6 0 632,6 4
Zbigniew Niebrzydowski                         Piotr Szafrański BMW E30 3/2 RWD 1,00 56,8 75,1 92,3 76,3 63,5 95,9 116,8 97,6 674,3 0 674,3 5
Marek Ćwierz                           Jacek Gruszczyński Fiat 125p 3/2 RWD 1,00 58,2 79,5 97,7 82,8 72,2 86,1 135,5 106,2 718,2 0 718,2 6
Elia Cadei                                 Roberto Santambrogio Porsche 356B 3/2 RWD 0,94 75,9 95,1 106,4 99,5 87,9 103,8 113,3 112,0 746,3 0 746,3 7
Armando Pozzi                                 Renato Danda Porsche 356B 3/2 RWD 1,00 64,8 83,5 97,4 88,5 77,5 103,2 144,8 112,8 772,5 0 772,5 8
Jerzy Tyrkiel                                   Wojciech Wrona VW Jetta Gli 3/2 FWD 1,00 60,7 78,9 92,9 81,5 63,9 87,9 97,5 x x 0 nu
Jacek Ratyński                           Michał Ratyński Mazda RX-7 3/2 RWD 1,00 59,4 77,2 95,8 81,8 65,5 87,9 x x x 0 nu
Bruno Riccardi                           Angela Priori Porsche 356B 3/2 RWD 1,00 59,8 75,6 97,3 100,5 69,2 x x x x 0 nu

 

KLASYFIKACJA KLASY 1 GRUPA 3
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Napęd Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Andrzej Kowalski                                       Michał Popiel Autobianchi A 122 Abarth 3/1 FWD 0,93 63,6 83,6 101,1 94,0 70,7 92,4 107,2 102,4 665,0 0 665,0 1
Michał Szerla                             Kościółek Marcin Citroen AX 3/1 FWD 1,00 57,6 83,3 94,9 86,5 66,2 85,5 102,2 100,8 677,0 0 677,0 2
Rosario Bossoni                       Fiorella Tosoni Lancia Fulvia Coupe HF 3/1 FWD 1,00 65,1 86,4 94,3 82,9 65,8 86,9 141,0 89,2 711,6 0 711,6 3
Artur Burtan                                 Rafał Zaręba Fiat 12 Sport 3/1 FWD 1,00 66,9 87,1 102,1 98,3 73,6 98,3 111,1 113,6 751,0 0 751,0 4
Paweł Kobylański                   Magdalena Zółtowska Fiat 128 SL 3/1 FWD 1,00 68,5 93,4 108,0 108,5 80,4 101,2 113,1 110,7 783,8 0 783,8 5
Tomasz Lubowiecki               Robert Wyszkowski Fiat 500 3/1 RWD 0,93 76,3 95,6 113,7 118,2 83,3 103,1 117,8 119,5 769,6 20 789,6 6

WYNIKI 48. RAJDU ŻUBRÓW

Tu do pobrania wszystkie wyniki 48. Rajdu Żubrów

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA GENERALNA
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
7 Zasada Sobiesław                               Chwist Daniel Audi TT RS 1\3 0.75 52.0 66.7 67.7 67.7 69.8 50.8 65.8 63.5 67.3 69.2 480.4 0 480.4 1
17 Banasik Dariusz                                   Banasik Igor Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 48.1 62.3 60.8 65.3 68.8 47.7 63.8 61.8 65.6 64.9 603.0 0 603.0 2
2 Chałas Romuald                               Bromke Robert Mitsubishi Lancer EVO IX 1\3 0.96 50.3 65.0 65.7 66.9 67.5 51.3 66.0 63.8 67.5 66.4 605.2 0 605.2 3
31 Biela Konrad                                   Domalik Paweł Subaru Impreza 2\3 1.00 47.3 64.2 62.3 68.5 66.1 48.4 64.4 60.1 69.7 64.9 615.9 0 615.9 4
23 Mrówczyński Wiesław                                     Wiśniowski Zygmunt VW Golf 1\3 0.75 76.1 85.6 88.1 82.9 90.4 66.7 84.5 87.8 81.8 84.7 621.5 0 621.5 5
32 Schramm Piotr                                 Schramm Maciej Mitsubishi Lancer EVO IX 2\3 1.00 48.3 68.3 63.8 67.0 68.4 51.3 65.3 64.0 66.5 66.8 629.7 0 629.7 6
9 Kępka Robert                                     Kępka Maciej Audi RS6 1\3 0.98 52.1 66.2 64.9 70.1 69.6 51.8 65.9 64.8 70.6 68.5 631.6 0 631.6 7
3 Lauterbach Ryszard                     Walaszek Tadeusz Mitsubishi Lancer EVO X 1\3 0.96 51.7 70.3 66.8 69.0 70.6 51.4 69.4 70.5 69.3 69.7 632.4 0 632.4 8
18 Dudzik Mirosław                                                     Lewandowski Jan Mercedes Benz CLA 45 1\3 0.99 50.6 66.3 61.8 71.9 68.6 51.0 65.6 66.5 69.9 66.9 632.7 0 632.7 9
33 Olchawski Grzegorz                                         Wróbel Kamil Mitsubishi Lancer EVO X 2\3 1.00 52.8 66.2 63.8 67.2 68.1 51.0 68.4 63.5 67.1 70.8 638.9 0 638.9 10
4 Wodziński Andrzej                               Pawłowski Marek Audi Quattro RS4 1\3 0.93 53.4 73.8 71.2 73.8 75.0 53.9 69.8 71.3 71.7 75.1 640.8 0 640.8 11
58 Grzelewski Marcin                                 Niedbała Krzysztof Mercedes A-45 2\3 1.00 50.8 67.1 64.1 70.5 70.6 51.9 64.7 63.1 69.2 71.2 643.2 0 643.2 12
16 Barski Adam                                     Kubiniec Witold Mitsubishi Lancer EVO VIII 1\3 0.99 53.2 67.4 66.0 69.2 71.7 52.4 68.0 65.7 69.2 71.1 647.4 0 647.4 13
30 Postawka Stanisław                           Postawka Anna Subaru Impreza 2\3 1.00 50.3 67.7 71.0 71.9 69.1 50.6 67.6 65.0 72.5 68.6 654.3 0 654.3 14
5 Wojtyna Janusz                                 Komorowski   Leszek VW Golf 1\3 0.93 56.7 73.7 72.2 76.4 76.5 57.6 76.8 71.4 76.5 77.9 665.6 0 665.6 15
20 Lenczowski Andrzej                                         Kolaczek Grzegorz Honda Civic 1\2 0.98 56.0 71.9 68.5 74.1 76.2 54.0 71.7 67.4 74.0 75.3 675.3 0 675.3 16
15 Szmandra Tomasz                   Badura Grzegorz Alfa Romeo Mito 1\3 0.99 56.1 70.7 70.5 73.2 74.5 56.8 72.2 70.3 72.4 72.6 682.4 0 682.4 17
14 Kowalczyk Wojciech                           Kowalczyk Piotr Nissan GTR 1\3 0.98 53.7 74.0 72.5 72.0 77.9 54.5 74.8 74.0 72.4 73.7 685.5 0 685.5 18
8 Lipski Andrzej                                     Jurgałą Michał Ford Focus RS 1\3 0.90 57.8 79.1 77.9 75.1 104.3 60.5 76.8 77.5 76.2 79.1 687.9 0 687.9 19
21 Krzysztof Porawski                                           Zembrzuski Andrzej Ford Focus 1\3 0.96 57.8 78.0 71.5 77.4 79.4 59.5 76.5 73.8 77.4 78.9 701.0 0 701.0 20
39 Mandyna Tomasz                               Talaga Radosław Ford Fiesta 2\3 1.00 55.8 72.0 86.5 72.6 74.5 57.5 72.2 70.5 73.4 73.9 708.9 0 708.9 21
36 Szymański Piotr                                                 Kowalczyk Ryszard Audi A4 2.0 TDI 2\3 1.00 56.6 74.6 71.2 77.6 82.2 58.0 75.1 70.9 77.9 78.8 722.9 0 722.9 22
10 Gajoch   Ryszard                             Mikoda Beata BMW 330 D 1\3 0.96 59.3 78.5 80.7 78.5 80.7 59.9 77.7 79.6 80.3 79.6 724.6 0 724.6 23
12 Jasiński Artur                                     Jasińska Anna BMW 5 x drive TDI 1\3 0.98 62.5 78.0 76.4 77.7 82.1 62.4 78.0 79.7 79.8 79.1 740.6 0 740.6 24
45 Głuchowski Sebastian                     Zębala Karolina Toyota Yaris Hybrid 2\2 1.00 58.8 77.0 73.7 79.3 81.3 58.8 77.5 76.7 80.0 80.5 743.6 0 743.6 25
41 Walbiner Tomasz                           Walbiner Krzysztof Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 59.5 78.5 73.1 79.5 82.1 60.8 77.4 74.0 80.4 82.1 747.4 0 747.4 26
44 Lipiński Robert                               Lipińska Beata Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 58.9 77.6 75.9 81.2 80.9 61.2 77.7 74.8 80.4 83.6 752.2 0 752.2 27
19 Sűss Mariusz                                                   Duda Kazimierz Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 56.4 73.1 70.2 75.1 79.7 56.6 72.3 68.0 74.8 74.6 693.8 70 763.8 28
37 Przebinda Małgorzata                     Przebinda Piotr Audi A3D 2\3 0.97 64.8 88.2 84.0 82.9 87.3 65.7 86.1 80.9 81.3 83.7 780.8 0 780.8 29
42 Urbańczyk Cezary                           Urbańczyk Aleksandra Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 69.5 87.6 79.3 82.5 85.2 64.2 79.9 76.9 81.9 83.6 790.6 0 790.6 30
40 Nytko Łukasz                                 Łoszewski Tomasz Toyota Yaris Hibrid 2\2 1.00 64.4 80.7 79.3 84.7 87.2 65.6 83.1 80.0 85.2 87.7 797.9 0 797.9 31
43 Wrzuszcz Marcin                                 Tańcula Angelika Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 62.5 80.0 79.0 83.0 86.2 62.3 80.6 96.8 83.5 85.0 798.9 0 798.9 32
28 Fiorina Massimo                               Boni Alberto Ford Mustang 2\3 1.00 59.3 78.1 127.0 80.5 84.3 65.9 79.1 74.1 78.6 83.5 810.4 0 810.4 33
46 Rachuta Magda                       Karwatka Tomasz Seat Leon 2\2 0.97 69.9 87.8 83.6 87.1 93.6 69.1 85.0 84.6 83.8 92.0 811.4 0 811.4 34
24 Vorbrodt Tadeusz                             Vorbrodt Adam Citroen GS 1\2 0.96 74.4 94.0 95.0 100.0 101.0 76.5 95.2 94.7 98.8 98.8 891.3 0 891.3 35
25 Skrzypek   Jerzy                           Wysocka Małgorzata VW Lupo 1\2 0.99 70.2 90.3 63.8 93.1 93.4 70.1 88.9 82.7 97.6 95.0 836.6 90 926.6 36
1 Karczewski Marek                           Wiśniewski Michał Mitsubishi Lancer EVO 1\3 0.93 52.4 68.2 69.7 67.9 67.5 52.8 x x x x nu 0 nu
6 Adamek Ryszard                             Filip Stopa Subaru Impreza 1\3 0.93 60.8 x x x x x x x x x nu 0 nu
11 Tyrkiel Jerzy                               Wrona   Wojciech Mazda 1\3 0.98 62.8 85.0 82.7 86.5 90.7 64.2 x x x x nu 0 nu
29 Conforti Walter                                             Stanghellini Anna Lancia Delta Integrale 2\3 1.00 x x x x x x x x x x nu 0 nu
38 Biedziak Marcin                                 Ślusarz Roman Mercedes Benz   C 63 AMG 2\3 1.00 51.0 66.2 65.3 68.3 69.1 x x x x x nu 0 nu

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA GRUPY 1
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
7 Zasada Sobiesław                               Chwist Daniel Audi TT RS 1\3 0.75 52.0 66.7 67.7 67.7 69.8 50.8 65.8 63.5 67.3 69.2 480.4 0 480.4 1
17 Banasik Dariusz                                   Banasik Igor Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 48.1 62.3 60.8 65.3 68.8 47.7 63.8 61.8 65.6 64.9 603.0 0 603.0 2
2 Chałas Romuald                               Bromke Robert Mitsubishi Lancer EVO IX 1\3 0.96 50.3 65.0 65.7 66.9 67.5 51.3 66.0 63.8 67.5 66.4 605.2 0 605.2 3
23 Mrówczyński Wiesław                                     Wiśniowski Zygmunt VW Golf 1\3 0.75 76.1 85.6 88.1 82.9 90.4 66.7 84.5 87.8 81.8 84.7 621.5 0 621.5 4
9 Kępka Robert                                     Kępka Maciej Audi RS6 1\3 0.98 52.1 66.2 64.9 70.1 69.6 51.8 65.9 64.8 70.6 68.5 631.6 0 631.6 5
3 Lauterbach Ryszard                     Walaszek Tadeusz Mitsubishi Lancer EVO X 1\3 0.96 51.7 70.3 66.8 69.0 70.6 51.4 69.4 70.5 69.3 69.7 632.4 0 632.4 6
18 Dudzik Mirosław                                                     Lewandowski Jan Mercedes Benz CLA 45 1\3 0.99 50.6 66.3 61.8 71.9 68.6 51.0 65.6 66.5 69.9 66.9 632.7 0 632.7 7
4 Wodziński Andrzej                               Pawłowski Marek Audi Quattro RS4 1\3 0.93 53.4 73.8 71.2 73.8 75.0 53.9 69.8 71.3 71.7 75.1 640.8 0 640.8 8
16 Barski Adam                                     Kubiniec Witold Mitsubishi Lancer EVO VIII 1\3 0.99 53.2 67.4 66.0 69.2 71.7 52.4 68.0 65.7 69.2 71.1 647.4 0 647.4 9
5 Wojtyna Janusz                                 Komorowski   Leszek VW Golf 1\3 0.93 56.7 73.7 72.2 76.4 76.5 57.6 76.8 71.4 76.5 77.9 665.6 0 665.6 10
20 Lenczowski Andrzej                                         Kolaczek Grzegorz Honda Civic 1\2 0.98 56.0 71.9 68.5 74.1 76.2 54.0 71.7 67.4 74.0 75.3 675.3 0 675.3 11
15 Szmandra Tomasz                   Badura Grzegorz Alfa Romeo Mito 1\3 0.99 56.1 70.7 70.5 73.2 74.5 56.8 72.2 70.3 72.4 72.6 682.4 0 682.4 12
14 Kowalczyk Wojciech                           Kowalczyk Piotr Nissan GTR 1\3 0.98 53.7 74.0 72.5 72.0 77.9 54.5 74.8 74.0 72.4 73.7 685.5 0 685.5 13
8 Lipski Andrzej                                     Jurgałą Michał Ford Focus RS 1\3 0.90 57.8 79.1 77.9 75.1 104.3 60.5 76.8 77.5 76.2 79.1 687.9 0 687.9 14
21 Krzysztof Porawski                                           Zembrzuski Andrzej Ford Focus 1\3 0.96 57.8 78.0 71.5 77.4 79.4 59.5 76.5 73.8 77.4 78.9 701.0 0 701.0 15
10 Gajoch   Ryszard                             Mikoda Beata BMW 330 D 1\3 0.96 59.3 78.5 80.7 78.5 80.7 59.9 77.7 79.6 80.3 79.6 724.6 0 724.6 16
12 Jasiński Artur                                     Jasińska Anna BMW 5 x drive TDI 1\3 0.98 62.5 78.0 76.4 77.7 82.1 62.4 78.0 79.7 79.8 79.1 740.6 0 740.6 17
19 Sűss Mariusz                                                   Duda Kazimierz Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 56.4 73.1 70.2 75.1 79.7 56.6 72.3 68.0 74.8 74.6 693.8 70 763.8 18
24 Vorbrodt Tadeusz                             Vorbrodt Adam Citroen GS 1\2 0.96 74.4 94.0 95.0 100.0 101.0 76.5 95.2 94.7 98.8 98.8 891.3 0 891.3 19
25 Skrzypek   Jerzy                           Wysocka Małgorzata VW Lupo 1\2 0.99 70.2 90.3 63.8 93.1 93.4 70.1 88.9 82.7 97.6 95.0 836.6 90 926.6 20
1 Karczewski Marek                           Wiśniewski Michał Mitsubishi Lancer EVO 1\3 0.93 52.4 68.2 69.7 67.9 67.5 52.8 x x x x nu 0 nu
6 Adamek Ryszard                             Filip Stopa Subaru Impreza 1\3 0.93 60.8 x x x x x x x x x nu 0 nu
11 Tyrkiel Jerzy                               Wrona   Wojciech Mazda 1\3 0.98 62.8 85.0 82.7 86.5 90.7 64.2 x x x x nu 0 nu
KLASYFIKACJA GRUPA 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
31 Biela Konrad                                   Domalik Paweł Subaru Impreza 2\3 1.00 47.3 64.2 62.3 68.5 66.1 48.4 64.4 60.1 69.7 64.9 615.9 0 615.9 1
32 Schramm Piotr                                 Schramm Maciej Mitsubishi Lancer EVO IX 2\3 1.00 48.3 68.3 63.8 67.0 68.4 51.3 65.3 64.0 66.5 66.8 629.7 0 629.7 2
33 Olchawski Grzegorz                                         Wróbel Kamil Mitsubishi Lancer EVO X 2\3 1.00 52.8 66.2 63.8 67.2 68.1 51.0 68.4 63.5 67.1 70.8 638.9 0 638.9 3
58 Grzelewski Marcin                                 Niedbała Krzysztof Mercedes A-45 2\3 1.00 50.8 67.1 64.1 70.5 70.6 51.9 64.7 63.1 69.2 71.2 643.2 0 643.2 4
30 Postawka Stanisław                           Postawka Anna Subaru Impreza 2\3 1.00 50.3 67.7 71.0 71.9 69.1 50.6 67.6 65.0 72.5 68.6 654.3 0 654.3 5
39 Mandyna Tomasz                               Talaga Radosław Ford Fiesta 2\3 1.00 55.8 72.0 86.5 72.6 74.5 57.5 72.2 70.5 73.4 73.9 708.9 0 708.9 6
36 Szymański Piotr                                                 Kowalczyk Ryszard Audi A4 2.0 TDI 2\3 1.00 56.6 74.6 71.2 77.6 82.2 58.0 75.1 70.9 77.9 78.8 722.9 0 722.9 7
45 Głuchowski Sebastian                     Zębala Karolina Toyota Yaris Hybrid 2\2 1.00 58.8 77.0 73.7 79.3 81.3 58.8 77.5 76.7 80.0 80.5 743.6 0 743.6 8
41 Walbiner Tomasz                           Walbiner Krzysztof Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 59.5 78.5 73.1 79.5 82.1 60.8 77.4 74.0 80.4 82.1 747.4 0 747.4 9
44 Lipiński Robert                               Lipińska Beata Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 58.9 77.6 75.9 81.2 80.9 61.2 77.7 74.8 80.4 83.6 752.2 0 752.2 10
37 Przebinda Małgorzata                     Przebinda Piotr Audi A3D 2\3 0.97 64.8 88.2 84.0 82.9 87.3 65.7 86.1 80.9 81.3 83.7 780.8 0 780.8 11
42 Urbańczyk Cezary                           Urbańczyk Aleksandra Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 69.5 87.6 79.3 82.5 85.2 64.2 79.9 76.9 81.9 83.6 790.6 0 790.6 12
40 Nytko Łukasz                                 Łoszewski Tomasz Toyota Yaris Hibrid 2\2 1.00 64.4 80.7 79.3 84.7 87.2 65.6 83.1 80.0 85.2 87.7 797.9 0 797.9 13
43 Wrzuszcz Marcin                                 Tańcula Angelika Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 62.5 80.0 79.0 83.0 86.2 62.3 80.6 96.8 83.5 85.0 798.9 0 798.9 14
28 Fiorina Massimo                               Boni Alberto Ford Mustang 2\3 1.00 59.3 78.1 127.0 80.5 84.3 65.9 79.1 74.1 78.6 83.5 810.4 0 810.4 15
46 Rachuta Magda                       Karwatka Tomasz Seat Leon 2\2 0.97 69.9 87.8 83.6 87.1 93.6 69.1 85.0 84.6 83.8 92.0 811.4 0 811.4 16
29 Conforti Walter                                             Stanghellini Anna Lancia Delta Integrale 2\3 1.00 x x x x x x x x x x nu 0 nu
38 Biedziak Marcin                                 Ślusarz Roman Mercedes Benz   C 63 AMG 2\3 1.00 51.0 66.2 65.3 68.3 69.1 x x x x x nu 0 nu

 

 KLASYFIKACJA GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
59 Kula Arkadiusz                                                             Gnatowska Alicja Opel Kadet GT/E 3\2 1.00 50.6 76.8 64.5 70.4 72.6 51.3 69.3 67.2 71.0 77.7 671.4 0 671.4 1
48 Janik Bartosz                                     Jurecki Igor Mercedes Benz         190 E   Z3 16-V 3\3 0.99 54.4 71.3 68.3 75.2 75.6 55.9 70.8 67.8 73.5 75.3 681.2 0 681.2 2
64 Kubis Mariusz                                             Strzelecki Jarosław Alfa Romeo GT AN 3\2 1.00 55.3 73.6 71.2 72.7 75.1 55.3 71.5 70.7 72.0 74.9 692.3 0 692.3 3
52 Caffi Alex                                                 Gerli Enrico Alfa Romeo GTV 3\2 0.98 57.8 73.4 72.4 75.2 78.9 56.6 73.9 71.6 75.5 77.6 698.6 0 698.6 4
61 Życzyński Piotr                                 Woźnica Karolina BMW 2002 3\2 1.00 56.5 71.7 71.7 74.3 76.6 54.4 74.0 71.4 74.6 78.4 703.6 0 703.6 5
56 Massimo Angelli                                     Massimo Voltolini Cortina Lotus Ford 3\2 1.00 57.2 72.7 73.3 73.6 77.4 58.1 71.7 71.7 73.1 75.9 704.7 0 704.7 6
65 Borkowski Andrzej                             Dowgird Adam FSO Polonez 2000 Rally 3\2 1.00 56.4 73.4 72.6 76.0 77.1 56.4 74.6 73.7 75.3 80.1 715.6 0 715.6 7
55 Riccardi   Bruno                                             Corsini   Alessandro Porsche 355 BT 3\2 1.00 60.2 77.4 75.7 77.5 78.8 60.0 74.3 74.9 77.7 77.1 733.6 0 733.6 8
49 Ptak Robert                                         Siorak Krzysztof Audi 90 3\3 0.99 58.9 77.6 76.4 79.2 80.7 59.5 75.9 75.6 78.9 80.0 735.3 0 735.3 9
63 Majewski Dariusz                                 Majewska Ewa Peugeot 205 GTI 3\2 1.00 56.2 75.3 74.3 76.6 79.1 57.9 74.6 75.5 76.5 89.3 735.3 0 735.3 10
53 Ferrari Lino                                         Ghisla Tino Porsche Carrera RSR 3\3 1.00 53.0 74.0 71.1 71.3 73.7 53.4 71.7 66.9 72.4 74.5 682.0 80 762.0 11
50 Garpiel Szczepan                               Garpiel Andrzej Porsche 911 Sc 3\3 0.98 62.9 79.8 77.7 84.3 86.9 64.4 81.8 78.4 81.8 89.4 771.7 0 771.7 12
66 Bossoni Rossario                               Cadei Elia Lancia Fulvia HD 3\1 0.96 69.3 89.4 91.7 85.6 88.2 66.9 90.4 85.8 83.4 86.7 803.9 0 803.9 13
51 Kopeć Michał                                     Sobiś Jagoda Porsche 911 3\3 1.00 65.8 85.0 82.3 86.7 90.4 66.6 85.3 83.4 86.1 91.3 822.9 0 822.9 14
54 Zaccaria Adriano                             Zaccaria Gloria Porsche 924 Turbo 3\3 1.00 59.6 76.2 78.3 76.6 82.8 60.6 79.9 82.3 77.8 86.4 760.5 70 830.5 15
67 Kobylański Paweł                             Żółtowska Magdalena Fiat 128sc 3\1 1.00 69.9 90.2 87.4 89.4 93.1 70.8 89.1 85.9 88.9 94.8 859.5 0 859.5 16
60 Miernik Mirosław                                   Glajzer Andrzej Fiat Abarth 124 Rally 3\2 1.00 73.2 89.3 92.9 88.6 96.6 71.1 89.2 88.4 89.2 96.2 874.7 0 874.7 17
57 Burtan   Artur                                       Zaręba Rafał Łada 2106 1500S 3\2 0.98 73.4 84.9 90.3 96.9 102.5 73.4 92.0 90.8 96.9 104.9 887.9 0 887.9 18
47 Baran Zbigniew                                       Jasiak Jan Mercedes Benz   460 SC 3\3 0.98 71.7 95.8 94.2 95.7 101.0 82.3 95.4 96.6 98.2 104.5 916.7 0 916.7 19
70 Lubowiecki Tomasz                                 Pawluczuk Włodek Fiat 500 3\1 1.00 74.6 93.4 90.3 97.4 103.1 74.6 93.8 91.0 97.4 103.2 918.8 0 918.8 20
68 Pamuła Mirosław                             Pamuła Aleksandra Dacia 1310 3\1 0.99 86.8 110.0 110.8 116.6 124.2 86.8 118.0 109.7 119.5 118.7 1090.1 0 1090.1 21
62 Nowak Piotr                                           Tattoo Mario BMW 318Si 3\2 1.00 55.1 75.5 x x x x x x x x nu 0 nu
69 Roszkowski Mateusz                         Chmielewski Grzegorz Fiat 500 3\1 0.96 83.2 104.0 101.7 x x x x x x x nu 0 nu

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA GRUPA GOŚĆ
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
35 Piechowicz Tomasz                                 Piechowicz Monika Toyota Celica GT Four ST205 gość 56.3 71.2 70.9 72.3 75.8 55.0 70.6 69.8 71.7 74.2 687.8 20 707.8 1
26 Bertoldi Ermanno                             Bertoldi Carlo Fiat Stilo Abarth 1\2 0.99 65.6 80.1 79.7 83.7 83.9 63.2 79.8 78.2 79.7 83.4 769.5 0 769.5 2
22 Drabek Krzyszof                             Drabek Jacek Peugeot 206 gość 63.1 81.5 79.7 84.4 86.2 63.2 81.3 80.3 83.2 84.7 787.6 0 787.6 3
71 Kuśnierz Paweł                             Wróbel Sławomir Renault Clio gość 55.2 73.3 74.0 74.1 76.1 56.1 72.8 69.6 73.7 76.3 nu 0 nu
27 Brescianini Paolo                               Orizi Stefano Fiat Stilo Abarth 1\2 0.96 66.5 80.5 175.8 78.8 89.6 x x x x x nu 0 nu

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA DZIENNIKARZE
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
15 Szmandra Tomasz                   Badura Grzegorz Alfa Romeo Mito 1\3 1.00 56.1 70.7 70.5 73.2 74.5 56.8 72.2 70.3 72.4 72.6 689.3 0 689.3 1
61 Życzyński Piotr                                 Woźnica Karolina BMW 2002 3\2 1.00 56.5 71.7 71.7 74.3 76.6 54.4 74.0 71.4 74.6 78.4 703.6 0 703.6 2
19 Sűss Mariusz                                                   Duda Kazimierz Mitsubishi Lancer 1\3 1.00 56.4 73.1 70.2 75.1 79.7 56.6 72.3 68.0 74.8 74.6 700.8 70 770.8 3
23 Mrówczyński Wiesław                                     Wiśniowski Zygmunt VW Golf 1\3 1.00 76.1 85.6 88.1 82.9 90.4 66.7 84.5 87.8 81.8 84.7 828.6 0 828.6 4

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA KLASA 3 GRUPA 1 i 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
7 Zasada Sobiesław                               Chwist Daniel Audi TT RS 1\3 0.75 52.0 66.7 67.7 67.7 69.8 50.8 65.8 63.5 67.3 69.2 480.4 0 480.4 1
17 Banasik Dariusz                                   Banasik Igor Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 48.1 62.3 60.8 65.3 68.8 47.7 63.8 61.8 65.6 64.9 603.0 0 603.0 2
2 Chałas Romuald                               Bromke Robert Mitsubishi Lancer EVO IX 1\3 0.96 50.3 65.0 65.7 66.9 67.5 51.3 66.0 63.8 67.5 66.4 605.2 0 605.2 3
31 Biela Konrad                                   Domalik Paweł Subaru Impreza 2\3 1.00 47.3 64.2 62.3 68.5 66.1 48.4 64.4 60.1 69.7 64.9 615.9 0 615.9 4
23 Mrówczyński Wiesław                                     Wiśniowski Zygmunt VW Golf 1\3 0.75 76.1 85.6 88.1 82.9 90.4 66.7 84.5 87.8 81.8 84.7 621.5 0 621.5 5
32 Schramm Piotr                                 Schramm Maciej Mitsubishi Lancer EVO IX 2\3 1.00 48.3 68.3 63.8 67.0 68.4 51.3 65.3 64.0 66.5 66.8 629.7 0 629.7 6
9 Kępka Robert                                     Kępka Maciej Audi RS6 1\3 0.98 52.1 66.2 64.9 70.1 69.6 51.8 65.9 64.8 70.6 68.5 631.6 0 631.6 7
3 Lauterbach Ryszard                     Walaszek Tadeusz Mitsubishi Lancer EVO X 1\3 0.96 51.7 70.3 66.8 69.0 70.6 51.4 69.4 70.5 69.3 69.7 632.4 0 632.4 8
18 Dudzik Mirosław                                                     Lewandowski Jan Mercedes Benz CLA 45 1\3 0.99 50.6 66.3 61.8 71.9 68.6 51.0 65.6 66.5 69.9 66.9 632.7 0 632.7 9
33 Olchawski Grzegorz                                         Wróbel Kamil Mitsubishi Lancer EVO X 2\3 1.00 52.8 66.2 63.8 67.2 68.1 51.0 68.4 63.5 67.1 70.8 638.9 0 638.9 10
4 Wodziński Andrzej                               Pawłowski Marek Audi Quattro RS4 1\3 0.93 53.4 73.8 71.2 73.8 75.0 53.9 69.8 71.3 71.7 75.1 640.8 0 640.8 11
58 Grzelewski Marcin                                 Niedbała Krzysztof Mercedes A-45 2\3 1.00 50.8 67.1 64.1 70.5 70.6 51.9 64.7 63.1 69.2 71.2 643.2 0 643.2 12
16 Barski Adam                                     Kubiniec Witold Mitsubishi Lancer EVO VIII 1\3 0.99 53.2 67.4 66.0 69.2 71.7 52.4 68.0 65.7 69.2 71.1 647.4 0 647.4 13
30 Postawka Stanisław                           Postawka Anna Subaru Impreza 2\3 1.00 50.3 67.7 71.0 71.9 69.1 50.6 67.6 65.0 72.5 68.6 654.3 0 654.3 14
5 Wojtyna Janusz                                 Komorowski   Leszek VW Golf 1\3 0.93 56.7 73.7 72.2 76.4 76.5 57.6 76.8 71.4 76.5 77.9 665.6 0 665.6 15
48 Janik Bartosz                                     Jurecki Igor Mercedes Benz         190 E   Z3 16-V 3\3 0.99 54.4 71.3 68.3 75.2 75.6 55.9 70.8 67.8 73.5 75.3 681.2 0 681.2 16
15 Szmandra Tomasz                   Badura Grzegorz Alfa Romeo Mito 1\3 0.99 56.1 70.7 70.5 73.2 74.5 56.8 72.2 70.3 72.4 72.6 682.4 0 682.4 17
14 Kowalczyk Wojciech                           Kowalczyk Piotr Nissan GTR 1\3 0.98 53.7 74.0 72.5 72.0 77.9 54.5 74.8 74.0 72.4 73.7 685.5 0 685.5 18
8 Lipski Andrzej                                     Jurgałą Michał Ford Focus RS 1\3 0.90 57.8 79.1 77.9 75.1 104.3 60.5 76.8 77.5 76.2 79.1 687.9 0 687.9 19
21 Krzysztof Porawski                                           Zembrzuski Andrzej Ford Focus 1\3 0.96 57.8 78.0 71.5 77.4 79.4 59.5 76.5 73.8 77.4 78.9 701.0 0 701.0 20
39 Mandyna Tomasz                               Talaga Radosław Ford Fiesta 2\3 1.00 55.8 72.0 86.5 72.6 74.5 57.5 72.2 70.5 73.4 73.9 708.9 0 708.9 21
36 Szymański Piotr                                                 Kowalczyk Ryszard Audi A4 2.0 TDI 2\3 1.00 56.6 74.6 71.2 77.6 82.2 58.0 75.1 70.9 77.9 78.8 722.9 0 722.9 22
10 Gajoch   Ryszard                             Mikoda Beata BMW 330 D 1\3 0.96 59.3 78.5 80.7 78.5 80.7 59.9 77.7 79.6 80.3 79.6 724.6 0 724.6 23
49 Ptak Robert                                         Siorak Krzysztof Audi 90 3\3 0.99 58.9 77.6 76.4 79.2 80.7 59.5 75.9 75.6 78.9 80.0 735.3 0 735.3 24
12 Jasiński Artur                                     Jasińska Anna BMW 5 x drive TDI 1\3 0.98 62.5 78.0 76.4 77.7 82.1 62.4 78.0 79.7 79.8 79.1 740.6 0 740.6 25
53 Ferrari Lino                                         Ghisla Tino Porsche Carrera RSR 3\3 0.98 53.0 74.0 71.1 71.3 73.7 53.4 71.7 66.9 72.4 74.5 668.4 80 748.4 26
19 Sűss Mariusz                                                   Duda Kazimierz Mitsubishi Lancer 1\3 0.99 56.4 73.1 70.2 75.1 79.7 56.6 72.3 68.0 74.8 74.6 693.8 70 763.8 27
50 Garpiel Szczepan                               Garpiel Andrzej Porsche 911 Sc 3\3 0.98 62.9 79.8 77.7 84.3 86.9 64.4 81.8 78.4 81.8 89.4 771.7 0 771.7 28
37 Przebinda Małgorzata                     Przebinda Piotr Audi A3D 2\3 0.97 64.8 88.2 84.0 82.9 87.3 65.7 86.1 80.9 81.3 83.7 780.8 0 780.8 29
28 Fiorina Massimo                               Boni Alberto Ford Mustang 2\3 1.00 59.3 78.1 127.0 80.5 84.3 65.9 79.1 74.1 78.6 83.5 810.4 0 810.4 30
54 Zaccaria Adriano                             Zaccaria Gloria Porsche 924 Turbo 3\3 0.98 59.6 76.2 78.3 76.6 82.8 60.6 79.9 82.3 77.8 86.4 745.3 70 815.3 31
51 Kopeć Michał                                     Sobiś Jagoda Porsche 911 3\3 1.00 65.8 85.0 82.3 86.7 90.4 66.6 85.3 83.4 86.1 91.3 822.9 0 822.9 32
47 Baran Zbigniew                                       Jasiak Jan Mercedes Benz   460 SC 3\3 0.98 71.7 95.8 94.2 95.7 101.0 82.3 95.4 96.6 98.2 104.5 916.7 0 916.7 33
1 Karczewski Marek                           Wiśniewski Michał Mitsubishi Lancer EVO 1\3 0.93 52.4 68.2 69.7 67.9 67.5 52.8 x x x x nu 0 nu
6 Adamek Ryszard                             Filip Stopa Subaru Impreza 1\3 0.93 60.8 x x x x x x x x x nu 0 nu
11 Tyrkiel Jerzy                               Wrona   Wojciech Mazda 1\3 0.98 62.8 85.0 82.7 86.5 90.7 64.2 x x x x nu 0 nu
29 Conforti Walter                                             Stanghellini Anna Lancia Delta Integrale 2\3 1.00 x x x x x x x x x x nu 0 nu
38 Biedziak Marcin                                 Ślusarz Roman Mercedes Benz   C 63 AMG 2\3 1.00 51.0 66.2 65.3 68.3 69.1 x x x x x nu 0 nu

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA KLASA 2 GRUPA 1 i 2
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
20 Lenczowski Andrzej                                         Kolaczek Grzegorz Honda Civic 1\2 0.98 56.0 71.9 68.5 74.1 76.2 54.0 71.7 67.4 74.0 75.3 675.3 0 675.3 1
45 Głuchowski Sebastian                     Zębala Karolina Toyota Yaris Hybrid 2\2 0.97 58.8 77.0 73.7 79.3 81.3 58.8 77.5 76.7 80.0 80.5 721.3 0 721.3 2
41 Walbiner Tomasz                           Walbiner Krzysztof Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 59.5 78.5 73.1 79.5 82.1 60.8 77.4 74.0 80.4 82.1 747.4 0 747.4 3
44 Lipiński Robert                               Lipińska Beata Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 58.9 77.6 75.9 81.2 80.9 61.2 77.7 74.8 80.4 83.6 752.2 0 752.2 4
40 Nytko Łukasz                                 Łoszewski Tomasz Toyota Yaris Hibrid 2\2 0.97 64.4 80.7 79.3 84.7 87.2 65.6 83.1 80.0 85.2 87.7 774.0 0 774.0 5
42 Urbańczyk Cezary                           Urbańczyk Aleksandra Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 69.5 87.6 79.3 82.5 85.2 64.2 79.9 76.9 81.9 83.6 790.6 0 790.6 6
43 Wrzuszcz Marcin                                 Tańcula Angelika Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 62.5 80.0 79.0 83.0 86.2 62.3 80.6 96.8 83.5 85.0 798.9 0 798.9 7
46 Rachuta Magda                       Karwatka Tomasz Seat Leon 2\2 0.97 69.9 87.8 83.6 87.1 93.6 69.1 85.0 84.6 83.8 92.0 811.4 0 811.4 8
24 Vorbrodt Tadeusz                             Vorbrodt Adam Citroen GS 1\2 0.91 74.4 94.0 95.0 100.0 101.0 76.5 95.2 94.7 98.8 98.8 844.8 0 844.8 9
25 Skrzypek   Jerzy                           Wysocka Małgorzata VW Lupo 1\2 0.94 70.2 90.3 63.8 93.1 93.4 70.1 88.9 82.7 97.6 95.0 794.4 90 884.4 10

 

                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA KLASA 3 GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
48 Janik Bartosz                                     Jurecki Igor Mercedes Benz         190 E   Z3 16-V 3\3 0.99 54.4 71.3 68.3 75.2 75.6 55.9 70.8 67.8 73.5 75.3 681.2 0 681.2 1
49 Ptak Robert                                         Siorak Krzysztof Audi 90 3\3 0.99 58.9 77.6 76.4 79.2 80.7 59.5 75.9 75.6 78.9 80.0 735.3 0 735.3 2
53 Ferrari Lino                                         Ghisla Tino Porsche Carrera RSR 3\3 1.00 53.0 74.0 71.1 71.3 73.7 53.4 71.7 66.9 72.4 74.5 682.0 80 762.0 3
50 Garpiel Szczepan                               Garpiel Andrzej Porsche 911 Sc 3\3 0.98 62.9 79.8 77.7 84.3 86.9 64.4 81.8 78.4 81.8 89.4 771.7 0 771.7 4
51 Kopeć Michał                                     Sobiś Jagoda Porsche 911 3\3 1.00 65.8 85.0 82.3 86.7 90.4 66.6 85.3 83.4 86.1 91.3 822.9 0 822.9 5
54 Zaccaria Adriano                             Zaccaria Gloria Porsche 924 Turbo 3\3 1.00 59.6 76.2 78.3 76.6 82.8 60.6 79.9 82.3 77.8 86.4 760.5 70 830.5 6
47 Baran Zbigniew                                       Jasiak Jan Mercedes Benz   460 SC 3\3 0.98 71.7 95.8 94.2 95.7 101.0 82.3 95.4 96.6 98.2 104.5 916.7 0 916.7 7
                           48 RAJD ŻUBRÓW
MYŚLENICE – ZAKOPANE 24 -25.10.2014
KLASYFIKACJA KLASA 2 GRUPA 3
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
59 Kula Arkadiusz                                                             Gnatowska Alicja Opel Kadet GT/E 3\2 1.00 50.6 76.8 64.5 70.4 72.6 51.3 69.3 67.2 71.0 77.7 671.4 0 671.4 1
64 Kubis Mariusz                                             Strzelecki Jarosław Alfa Romeo GT AN 3\2 1.00 55.3 73.6 71.2 72.7 75.1 55.3 71.5 70.7 72.0 74.9 692.3 0 692.3 2
52 Caffi Alex                                                 Gerli Enrico Alfa Romeo GTV 3\2 0.98 57.8 73.4 72.4 75.2 78.9 56.6 73.9 71.6 75.5 77.6 698.6 0 698.6 3
61 Życzyński Piotr                                 Woźnica Karolina BMW 2002 3\2 1.00 56.5 71.7 71.7 74.3 76.6 54.4 74.0 71.4 74.6 78.4 703.6 0 703.6 4
56 Massimo Angelli                                     Massimo Voltolini Cortina Lotus Ford 3\2 1.00 57.2 72.7 73.3 73.6 77.4 58.1 71.7 71.7 73.1 75.9 704.7 0 704.7 5
65 Borkowski Andrzej                             Dowgird Adam FSO Polonez 2000 Rally 3\2 1.00 56.4 73.4 72.6 76.0 77.1 56.4 74.6 73.7 75.3 80.1 715.6 0 715.6 6
55 Riccardi   Bruno                                             Corsini   Alessandro Porsche 355 BT 3\2 1.00 60.2 77.4 75.7 77.5 78.8 60.0 74.3 74.9 77.7 77.1 733.6 0 733.6 7
63 Majewski Dariusz                                 Majewska Ewa Peugeot 205 GTI 3\2 1.00 56.2 75.3 74.3 76.6 79.1 57.9 74.6 75.5 76.5 89.3 735.3 0 735.3 8
57 Burtan   Artur                                       Zaręba Rafał Łada 2106 1500S 3\2 0.95 73.4 84.9 90.3 96.9 102.5 73.4 92.0 90.8 96.9 104.9 860.7 0 860.7 9
60 Miernik Mirosław                                   Glajzer Andrzej Fiat Abarth 124 Rally 3\2 1.00 73.2 89.3 92.9 88.6 96.6 71.1 89.2 88.4 89.2 96.2 874.7 0 874.7 10
62 Nowak Piotr                                           Tattoo Mario BMW 318Si 3\2 1.00 55.1 75.5 x x x x x x x x nu 0 nu

 

KLASYFIKACJA KLASA 1 GRUPA 3
Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
Bossoni Rossario                               Cadei Elia Lancia Fulvia HD 3\1 0.96 69.3 89.4 91.7 85.6 88.2 66.9 90.4 85.8 83.4 86.7 803.9 0 803.9 1
Kobylański Paweł                             Żółtowska Magdalena Fiat 128sc 3\1 1.00 69.9 90.2 87.4 89.4 93.1 70.8 89.1 85.9 88.9 94.8 859.5 0 859.5 2
Lubowiecki Tomasz                               Pawluczuk Włodek Fiat 500 3\1 1.00 74.6 93.4 90.3 97.4 103.1 74.6 93.8 91.0 97.4 103.2 918.8 0 918.8 3
Pamuła Mirosław                           Pamuła Aleksandra Dacia 1310 3\1 0.99 86.8 110.0 110.8 116.6 124.2 86.8 118.0 109.7 119.5 118.7 1090.1 0 1090.1 4
Roszkowski Mateusz                       Chmielewski Grzegorz Fiat 500 3\1 0.96 83.2 104.0 101.7 x x x x x x x nu 0 nu

 

KLASYFIKACJA KATEGORIA FIAT
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
67 Kobylański Paweł                             Żółtowska Magdalena Fiat 128sc 3\1 1.00 69.9 90.2 87.4 89.4 93.1 70.8 89.1 85.9 88.9 94.8 859.5 0 859.5 1
60 Miernik Mirosław                                   Glajzer Andrzej Fiat Abarth 124 Rally 3\2 1.00 73.2 89.3 92.9 88.6 96.6 71.1 89.2 88.4 89.2 96.2 874.7 0 874.7 2
70 Lubowiecki Tomasz                                 Pawluczuk Włodek Fiat 500 3\1 1.00 74.6 93.4 90.3 97.4 103.1 74.6 93.8 91.0 97.4 103.2 918.8 0 918.8 3
27 Brescianini Paolo                               Orizi Stefano Fiat Stilo Abarth 1\2 1.00 66.5 80.5 175.8 78.8 89.6 x x x x x nu 0 nu
69 Roszkowski Mateusz                         Chmielewski Grzegorz Fiat 500 3\1 1.00 83.2 104.0 101.7 x x x x x x x nu 0 nu

 

KLASYFIKACJA KATEGORIA PORSCHE
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
55 Riccardi   Bruno                                             Corsini   Alessandro Porsche 355 BT 3\2 1.00 60.2 77.4 75.7 77.5 78.8 60.0 74.3 74.9 77.7 77.1 733.6 0 733.6 1
53 Ferrari Lino                                         Ghisla Tino Porsche Carrera RSR 3\3 1.00 53.0 74.0 71.1 71.3 73.7 53.4 71.7 66.9 72.4 74.5 682.0 80 762.0 2
50 Garpiel Szczepan                               Garpiel Andrzej Porsche 911 Sc 3\3 1.00 62.9 79.8 77.7 84.3 86.9 64.4 81.8 78.4 81.8 89.4 787.4 0 787.4 3
51 Kopeć Michał                                     Sobiś Jagoda Porsche 911 3\3 1.00 65.8 85.0 82.3 86.7 90.4 66.6 85.3 83.4 86.1 91.3 822.9 0 822.9 4
54 Zaccaria Adriano                             Zaccaria Gloria Porsche 924 Turbo 3\3 1.00 59.6 76.2 78.3 76.6 82.8 60.6 79.9 82.3 77.8 86.4 760.5 70 830.5 5
KLASYFIKACJA KATEGORIA MITSHUBISHI
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
17 Banasik Dariusz                                   Banasik Igor Mitsubishi Lancer 1\3 1.00 48.1 62.3 60.8 65.3 68.8 47.7 63.8 61.8 65.6 64.9 609.1 0 609.1 1
32 Schramm Piotr                                 Schramm Maciej Mitsubishi Lancer EVO IX 2\3 1.00 48.3 68.3 63.8 67.0 68.4 51.3 65.3 64.0 66.5 66.8 629.7 0 629.7 2
2 Chałas Romuald                               Bromke Robert Mitsubishi Lancer EVO IX 1\3 1.00 50.3 65.0 65.7 66.9 67.5 51.3 66.0 63.8 67.5 66.4 630.4 0 630.4 3
33 Olchawski Grzegorz                                         Wróbel Kamil Mitsubishi Lancer EVO X 2\3 1.00 52.8 66.2 63.8 67.2 68.1 51.0 68.4 63.5 67.1 70.8 638.9 0 638.9 4
16 Barski Adam                                     Kubiniec Witold Mitsubishi Lancer EVO VIII 1\3 1.00 53.2 67.4 66.0 69.2 71.7 52.4 68.0 65.7 69.2 71.1 653.9 0 653.9 5
3 Lauterbach Ryszard                     Walaszek Tadeusz Mitsubishi Lancer EVO X 1\3 1.00 51.7 70.3 66.8 69.0 70.6 51.4 69.4 70.5 69.3 69.7 658.7 0 658.7 6
19 Sűss Mariusz                                                   Duda Kazimierz Mitsubishi Lancer 1\3 1.00 56.4 73.1 70.2 75.1 79.7 56.6 72.3 68.0 74.8 74.6 700.8 70 770.8 7
1 Karczewski Marek                           Wiśniewski Michał Mitsubishi Lancer EVO 1\3 1.00 52.4 68.2 69.7 67.9 67.5 52.8 x x x x nu 0 nu
KLASYFIKACJA KATEGORIA AUDI
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
7 Zasada Sobiesław                               Chwist Daniel Audi TT RS 1\3 1.00 52.0 66.7 67.7 67.7 69.8 50.8 65.8 63.5 67.3 69.2 640.5 0 640.5 1
9 Kępka Robert                                     Kępka Maciej Audi RS6 1\3 1.00 52.1 66.2 64.9 70.1 69.6 51.8 65.9 64.8 70.6 68.5 644.5 0 644.5 2
4 Wodziński Andrzej                               Pawłowski Marek Audi Quattro RS4 1\3 1.00 53.4 73.8 71.2 73.8 75.0 53.9 69.8 71.3 71.7 75.1 689.0 0 689.0 3
36 Szymański Piotr                                                 Kowalczyk Ryszard Audi A4 2.0 TDI 2\3 1.00 56.6 74.6 71.2 77.6 82.2 58.0 75.1 70.9 77.9 78.8 722.9 0 722.9 4
49 Ptak Robert                                         Siorak Krzysztof Audi 90 3\3 1.00 58.9 77.6 76.4 79.2 80.7 59.5 75.9 75.6 78.9 80.0 742.7 0 742.7 5
37 Przebinda Małgorzata                     Przebinda Piotr Audi A3D 2\3 1.00 64.8 88.2 84.0 82.9 87.3 65.7 86.1 80.9 81.3 83.7 804.9 0 804.9 6

 

KLASYFIKACJA KATEGORIA TOYOTA
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
45 Głuchowski Sebastian                     Zębala Karolina Toyota Yaris Hybrid 2\2 1.00 58.8 77.0 73.7 79.3 81.3 58.8 77.5 76.7 80.0 80.5 743.6 0 743.6 1
41 Walbiner Tomasz                           Walbiner Krzysztof Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 59.5 78.5 73.1 79.5 82.1 60.8 77.4 74.0 80.4 82.1 747.4 0 747.4 2
44 Lipiński Robert                               Lipińska Beata Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 58.9 77.6 75.9 81.2 80.9 61.2 77.7 74.8 80.4 83.6 752.2 0 752.2 3
43 Wrzyszcz Marcin                                 Tańcula Angelika Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 62.5 80.0 79.0 83.0 86.2 62.3 80.6 76.8 83.5 85.0 778.9 0 778.9 6
42 Urbańczyk Cezary                           Urbańczyk Aleksandra Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 69.5 87.6 79.3 82.5 85.2 64.2 79.9 76.9 81.9 83.6 790.6 0 790.6 4
40 Nytko Łukasz                                 Łoszewski Tomasz Toyota Yaris Hibrid 2\2 1.00 64.4 80.7 79.3 84.7 87.2 65.6 83.1 80.0 85.2 87.7 797.9 0 797.9 5

 

KLASYFIKACJA KATEGORIA HYBRYDA
NR.               St. Nazwisko i Imie Samochód Gr/Kl Wsp. PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 PS6 PS7 PS8 PS9 PS10 SUMA KARY WYNIK MIEJSCE
45 Głuchowski Sebastian                     Zębala Karolina Toyota Yaris Hybrid 2\2 1.00 58.8 77.0 73.7 79.3 81.3 58.8 77.5 76.7 80.0 80.5 743.6 0 743.6 1
41 Walbiner Tomasz                           Walbiner Krzysztof Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 59.5 78.5 73.1 79.5 82.1 60.8 77.4 74.0 80.4 82.1 747.4 0 747.4 2
44 Lipiński Robert                               Lipińska Beata Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 58.9 77.6 75.9 81.2 80.9 61.2 77.7 74.8 80.4 83.6 752.2 0 752.2 3
43 Wrzyszcz Marcin                                 Tańcula Angelika Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 62.5 80.0 79.0 83.0 86.2 62.3 80.6 76.8 83.5 85.0 778.9 0 778.9 4
42 Urbańczyk Cezary                           Urbańczyk Aleksandra Toyota Auris Hybrid 2\2 1.00 69.5 87.6 79.3 82.5 85.2 64.2 79.9 76.9 81.9 83.6 790.6 0 790.6 5
40 Nytko Łukasz                                 Łoszewski Tomasz Toyota Yaris Hibrid 2\2 1.00 64.4 80.7 79.3 84.7 87.2 65.6 83.1 80.0 85.2 87.7 797.9 0 797.9 6

O Rajdzie

Rajd Żubrów to jedna ze starszych imprez sportowych w Polsce. Wziąć w niej mogą udział wszyscy fani motoryzacji.
Zapraszamy do 51. edycji! Czytaj więcej

Galeria

Zapraszamy do galerii. Czytaj więcej